Titulinis » Naujienos » Vilniaus „Ober-Haus“ įveikė „Kaunas Hockey“ komandą (FOTO)

Vilniaus „Ober-Haus“ įveikė „Kaunas Hockey“ komandą (FOTO)

2022-02-27
 Vasario 27 d. Vilniuje antrąsias tarpusavio rungtynes sužaidė Vilniaus „Ober-Haus“ ir „Kaunas Hockey“ ledo ritulio komandos. Vilniečiams pavyko atsilyginti už pralaimėjimą Kaune pirmajame rate. Visą rungtynių laiką “Ober-Haus“ įvarčius rinkosi sistemingai – po vieną kiekviename kėlinyje, o „Kaunas Hockey“ pirtį vilniečiams užkūrė tik susitikimo pabaigoje ir laiko persverti rezultatui nebeužteko. Kauno komanda buvo įveikta rezultatu 3:2 (1:0, 1:0, 1:2).

Pirmojo rungtynių įvarčio teko laukti šešiolika minučių. „Kaunas Hockey“ vartininką Modestą Baltrūną nuginklavo Edvardo Valicko tikslus metimas (1:0, 15:59, rez. perd. Vitalijus Sevruk).

Antrajame kėlinyje scenarijus kartojosi: vilniečiai prie ritulio suskubdavo pirmesni, o „Kaunas Hockey“ žaidėjų metimai į „Ober-Haus“ vartus buvo netikslūs arba atremti vartininko Alberto Grinevičiaus. Kėlinio pradžioje Edvardas Valickas nepraleido progos dar kartą pademonstruoti taiklią ranką (2:0, 23:05).

Jau antrąją paskutinio kėlinio minutę „Ober-Haus“ įvarčių sąskaitą pasipildė dar vienu įvarčiu. Jo autorius – Vadim Kozlov (3:0, 41:24, rez. perd. Vitalijus Sevruk). Po trečio Vilniaus komandos įvarčio atrodė, kad žaidimo ritmas taip ir nepasikeis – kauniečiams vis nesisekė rasti efektyvaus ginklo prieš varžovus. Visgi po „Ober-Haus“ žaidėjo klaidos, dėl kurios „Kaunas Hockey“ gavo teisę pulti daugumoje, kauniečiai įmušė pirmąjį susitikimo įvartį. Įvarčio autorius – Olegas Krugliakovas (3:1, 49:40, rez. perd. Šarūnas Juška). Įkvėpti savo pirmojo įvarčio kauniečiai paspaudė Vilniaus „Ober-Haus“ komandą. Veržlesnis „Kaunas Hockey“ žaidimas davė vaisių – skirtumą iki minimalaus sumažino Elvinas Malcius (3:2, 55:52, rez. perd. Sergej Obožin). Kad likusių keturių minučių užtenka rezultatui išlyginti suprato tiek Vilniaus, tiek Kauno ledo ritulininkai, todėl prie „Ober-Haus“ vartų užvirė kieta kova. Visgi „Ober-Haus“ sugebėjo apsiginti nuo iki paskutinės sekundės kovojusių kauniečių.

Geriausiais susitikimo žaidėjais paskelbti Vadim Kozlov („Ober-Haus“) ir Mindaugas Norkus („Kaunas Hockey“).