Titulinis » Naujienos » Vilniaus „Ober-Haus“ baudinių serijoje įveikė Vilniaus „Orakulą“ (FOTO)

Vilniaus „Ober-Haus“ baudinių serijoje įveikė Vilniaus „Orakulą“ (FOTO)

2022-03-27
 Reguliariajam LRML čempionato sezonui einant į pabaigą ryškėja geriausių ledo ritulio komandų trejetas. Turnyrinės lentelės viršūnėje patogiai įsitaisiusi Vilniaus „Ober-Haus“ komanda kovo 27-ąją varžėsi su stipriais varžovais – Vilniaus „Orakulo“ ledo ritulininkais. Nenuostabu, kad principinėje kovoje tarp lygiaverčių oponentų neapsieita be baudinių serijos. „Orakulo“ komandos sąstatą trim įvarčiais traukęs Artiom Sidorov baudinių serijoje savo rezerve daugiau įvarčių nebeturėjo, o pergalę „Ober-Haus“ komandai padovanojo Vitalijaus Sevruk tikslūs metimai. „Ober-Haus“ komanda įrodė, kad ji čempionato lydere tapo ne per atsitiktinumą - „Orakulą“ nugalėjo rezultatu 4:3 (1:1, 1:1, 1:1, 1:0). Pirmajame rate “Ober-Haus“ „Orakulą“ įveikė tokiu pat rezultatu.

Jau pirmąją kėlinio minutę „Ober-Haus“ ledo ritulininkai užklupo priešininkus nepasiruošusius – pasinaudoję „Orakulo“ žaidėjo klaida ir turėdami kiekybinę persvarą jie rezultatyviai užbaigė ataką: „Orakulo“ vartininkas Boleslav Konopackij neatrėmė Edvardo Valicko smūgio (1:0, 00:49, rez. perd. Vitalijus Sevruk). Kėliniui įpusėjus „Orakulas“ pelnė atsakomąjį įvartį – persiritęs per „Ober-Haus“ vartininko Alberto Grinevičiaus petį už jo nugaros vartuose atsidūrė Artiomo Sidorovo mestas ritulys (1:1, 13:20, rez. perd. Marius Citavičius).

Antro kėlinio pradžioje taiklią ranką pademonstravo ir vėl į priekį „Ober-Haus“ išvedė Artūras Gudanec (2:1, 22:47, rez. perd. Mantas Buika, Gintaras Mikštas). Po to sekė daug „Orakulo“ klaidų ir progų jo varžovams pelnyti įvarčių daugumoje. Tačiau net „Orakului“ žaidžiant mažumoje trys prieš penkis įvarčių pelnyta nebuvo. Netrukus Artiom Sidorov pelnė antrą išlyginamąjį įvartį (2:2, 33:36, rez. perd. Artūras Adomavičius).

Trečiajame kėlinyje viskas prasidėjo nuo pradžių. Klaidomis prasidėjusio kėlinio kova tapo nervingesnė, varžovus vis labiau slėgė įtampa, o ledo ritulininkai nekantravo pelnyti svarbų, ar net lemiamą įvartį. Baigiantis kėliniui toks įvartis krito į „Orakulo“ vartus. Palengvėjimą „Ober-Haus“ komandai atnešė Vitalijaus Sevruk įvartis (3:2, 54:31, rez. perd. Remigijus Valickas). Tačiau likus porai minučių iki susitikimo pabaigos džiaugsmingai sušunka ir „Orakulas“ - Artiom Sidorov pelnė „hat trick“ įvartį (3:3, 57:37, rez. perd. Artūras Adomavičius). Nugalėtojas turėjo išaiškėti baudinių serijoje.

Baudinių serijoje „Orakulo“ sąskaitoje buvo tik vienas įvartis, o abu tikslius metimus atliko ir „Ober-Haus“ komandai pergalę padovanojo Vitalijus Sevruk (4:3).

Geriausi vakaro žaidėjai – Ivan Reis („Ober-Haus“) ir Pavel Jermakov („Orakulas“).