Titulinis » Naujienos » Vilniaus „Ober-Haus“ atsirevanšavo Vilniaus „Feniksui“ (FOTO)

Vilniaus „Ober-Haus“ atsirevanšavo Vilniaus „Feniksui“ (FOTO)

2022-03-16
 Kovo 14 d. antrajai sezono akistatai susitiko Vilniaus „Feniksas“ ir Vilniaus „Ober-Haus“ komandos. Pirmajame rate dviejų įvarčių skirtumu nugalėję „Fenikso“ ledo ritulininkai šįkart pripažino taip pat dviejų įvarčių skirtumu nugalėjusio „Ober-Haus“ pranašumą. Penktąsias iš eilės sėkmingas rungtynes sužaidusi „Ober-Haus“ komanda laimėjo rezultatu 1:3 (0:1, 0:0, 1:2).

Nuo pat pirmų susitikimo minučių abi komandos žaidė dinamiškai. Rungtynių įvarčių sąskaitą atidarė „Ober-Haus“ atstovo Edvardo Valicko taiklus metimas į Kristupo Pranckiečio saugomus vartus (0:1, 12:39, rez. perd. Virgis Balbierius).

Įpusėjus rungtynėms aktyvesni buvo „Fenikso“ žaidėjai, tačiau per visą antrą kėlinį varžovų padovanotų keturių minučių žaidimo daugumoje jie neišnaudojo – pirmojo „Fenikso“ vakaro įvarčio reikėjo palaukti.

Trečiąją paskutinio kėlinio minutę į Alberto Grinevičiaus saugomus „Ober-Haus“ vartus krito pirmasis „feniksų“ įvartis, kurį įmušė Karolis Kasperavičius (1:1, 42:29, rez. perd. Paulius Čegis). Lygiosios švieslentėje švietė vos keletą minučių: Vitalijus Sevruk grąžino „Ober-Haus“ pranašumą (1:2, 45:03, rez. perd. Edvardas Valickas). Ilgą laiko tarpą abiejų komandų žaidėjai įnirtingai kovojo dėl ritulio, bet rezultatas nesikeitė. Pagrindiniam rungtynių laikui einant į pabaigą „Feniksas“ vartininko sąskaita prie sąstato prijungė šeštąjį aikštės žaidėją. Šis žingsnis nepasiteisino – „feniksai“ pametė ritulį prie savo vartų ir tuo pasinaudojo Vitalijus Sevruk (1:3, 58:33, rez. perd. Mantas Buika).

Geriausiais susitikimo žaidėjais pripažinti – Justinas Virbašius („Feniksas“) ir Albertas Grinevičius („Ober-Haus“).