Titulinis » Naujienos » Vilniaus miesto derbyje intrigos nebuvo

Vilniaus miesto derbyje intrigos nebuvo

2015-01-15
NVLRL rungtynėse (amžiaus grupė U-12) “Akropolio” ledo arenoje susitiko dvi Vilniaus komandos – SLRA/ŠLS ir “Geležinis vilkas”.
Jau pačioje rungtynių pradžioje išryškėjo “Geležinio vilko” komandos pranašumas. Nesužaidus nė pusės laiko pirmajame kėlinyje, “Geležinis vilkas” jau pirmavo 4:0. Antrojo kėlinio pradžioje pirmaujanti komanda jau turėjo dviženklę persvarą – 11:1. “Geležinis vilkas” pergalę iškovojo net 21 įvarčio skirtumu. Pirmajame NVLRL rate “Geležinis vilkas” tuos pačius varžovus buvo įveikęs 13 įvarčių skirtumu – 15:2.

Vilniaus SLRA/ŠLS – Vilniaus “Geležinis vilkas” 2:23 (0:7, 2:10, 0:6).

SLRA/ŠLS: G.Dembinskis ir V.Černikovas po 1 įvartį.

“Geležinis vilkas”U -12: K.Fedorovičius, M.Dumčius po 4, M.Samėnas, L.Dėdinas po 3, N.Zareckis, A.Seniuta, R.Pelys po 2, R.Marcinkevičius, M.Siminsen, E.Misiukas po 1 įvartį.