Titulinis » Naujienos » Vilniaus „Lokiams“ teko pripažinti Vilniaus „Ober-Haus“ pranašumą (fotogalerija)

2019-12-15
 Gruodžio 11-ąją lazdas sukryžiavo dar dvi LRML čempionato komandos. Pirmąjį ir vienintelį įvartį įmušę Vilniaus „Lokiai“ nesugebėjo įveikti Vilniaus „Ober-Haus“ komandos. „Ober-Haus“ nugalėjo rezultatu 5:1 (0:1, 0:0, 5:0). „Ober-Haus“ komandos vartus saugojo Maksimas Čiževskij, „Lokių“ vartus gynė Boleslavas Konopackij.

Pirmasis kėlinys „Lokių“ ledo ritulininkams prasidėjo gana optimistiškai. 13:00 ritulį į „Ober-Haus“ vartus pasiuntė Karolis Rusinas (0:1, perd. Aleksejus Kirija).

Tačiau po truputį rungtynių scenarijus krypo kita, „Lokiams“ nepalankia linkme. Ilgą laiką komandos ieškojo būdų apeiti varžovų gynybą ir įpusėjus rungtynėms „Ober-Haus“ atrado formulę. 42:00 į „Lokių“ vartus taikliai smūgiavo ir rezultatą išlygino Rolandas Bukauskas (1:1, perd. Mantas Buika, Mantas Sakaitis). Netrukus „Lokių“ vartų tinklą pasiekė Vadimo Kozlovo mestas ritulys (2:1, perd. Ivanas Reis, Gintautas Bulauka). „Ober-Haus“ sustoti neketino: dar po poros minučių įvartį įmušė Mantas Buika (3:1, perd. Mantas Sakaitis). Vadimas Kozlov antrą kartą rungtynėse pasižymėjo likus 5 minutėms iki susitikimo pabaigos (4:1, perd. Andrius Nikolajevas). Rungtynių įvarčių sąskaitą uždarė „Ober-Haus“ žaidėjo Ivano Reis pelnytas įvartis (5:1, perd. Artūras Gudanec, Aleksejus Saščenkov).

Geriausiais rungtynių žaidėjais paskelbti Maksimas Čiževskij („Ober-Haus“) ir Aurimas Čepaitis („Lokiai“).