Titulinis » Naujienos » Vilniaus „Lokiai“ žengia neklupdami – nugalėjo ir Vilniaus „Feniksą“ (FOTO)

Vilniaus „Lokiai“ žengia neklupdami – nugalėjo ir Vilniaus „Feniksą“ (FOTO)

2021-11-27
 Lapkričio 24 d. LRML čempionato rungtynėse „Lokiai“ įrodė, kad šį sezoną yra nusiteikę itin rimtai – šįkart nugalėjo gausesne sudėtimi žaidusį „Feniksą“ ir užkopė į pirmąją turnyrinės lentelės poziciją. „Lokiai“ vartus patikėjo Kristupui Pranckiečiui, „Feniksas“ -Pavelui Pisarenko.

Aktyvesnės atakos „Lokiams“ atsipirko jau septintąją susitikimo minutę: pro „Fenikso“ vartininką į vartus prasmuko Dmitrijaus Grikien mestas ritulys (1:0. 06:55, rez. perd. Virginijus Janušauskas, Karolis Janušauskas). Iniciatyvą „Lokiai“ laikė iki kėlinio galo: galingas Karolio Janušausko metimas vartininkui nepaliko jokių vilčių (2:0, 12:51, rez. perd. Virginijus Janušauskas, Andrius Dagilis).

Antrajame kėlinyje „feniksai“ dažnesniais metimais bandė rasti spragų „Lokių“ vartuose ir tuo pačiu ieškojo efektyvios gynybinės formulės prieš Janušauskų tandemo diktatą. Tačiau visi mesti rituliai nepasiekdavo „Lokių“ vartų tinklo. Netrukus nuo „Fenikso“ gynėjų pabėgęs Karolis Janušaukas pasiuntė dar vieną ritulį į viršutinį vartų kampą (3:0, 20:40, rez. perd. Virginijus Janušauskas, Kristupas Pranckietis). Žaidėjų emocijos vis dažniau ėmė viršų, tačiau nepaisant to „Fenikso“ žaidimas galutinai nepakriko: mūšyje prie „Lokių“ vartų įvartį įmušė Andris Matisons (3:1, 26:44, rez. perd. Povilas Jansonas, Paulius Čegis).

Trečiajame kėlinyje įvarčio įkvėptų „feniksų“ pastangos pelnyti daugiau įvarčių nepasiteisino, visgi kibi gynyba į savo vartus nebepraleido nė vieno „Lokių“ mesto ritulio. Paskutinę rungtynių minutę, „Feniksui“ žaidžiant tuščiais vartais, Karolis Janušauskas atliko tolimą metimą link nesaugomų vartų, tik šįkart pritrūko tikslumo – ritulys atsimušė į vartų virpstą.

Geriausiais rungtynių žaidėjais paskelbti Andrius Dagilis (Vilniaus „Lokiai“) ir garbės įvartį „Feniksui“ pelnęs Andris Matisons.