Titulinis » Naujienos » Vilniaus „Lokiai“ kovoje prieš „Kaunas Hockey“ komandą išlaikė „sausus“ vartus (FOTO)

2022-04-11
Balandžio 11-osios vakarą Kaune atsakomosioms rungtynėms susitiko „Kaunas Hockey“ ir Vilniaus „Lokiai“. Pirmajame rate namų aikštėje vilniečiai nusileido Kauno ledo ritulininkams rezultatu 2:6. Antroji komandų akistata Kaune baigėsi užtikrinta „Lokių“ pergale. Vilniaus komandos vartininkas Kristupas Pranckietis atrėmė visus kauniečių metimus ir rungtynės baigėsi rezultatu 0:4 (0:0, 0:1, 0:3). Po susitikimo „Lokiai“ iš turnyrinės lentelės pirmos vietos išstūmė Vilniaus „Ober-Haus“ komandą.

Po pirmojo kėlinio švieslentėje liko degti 0:0 – nė vienos komandos ledo ritulininkai įvarčiais nepasižymėjo.

Antrajame kėlinyje vienintelio įvarčio pranašumą turėjo „Lokiai“: kauniečių vartininką Modestą Baltrūną įveikė ir individualų įvartį įmušė Dmitrij Grikien (0:1, 20:18).

Paskutiniame kėlinyje „Kaunas Hockey“ žaidėjams vis dar nepavyko tvarkytis su iššūkiais: jiems pritrūko tikslumo tiek valdant ritulį aikštėje, tiek metant jį į vartus. Tuo tarpu Vilniaus komandos žaidimas įgavo pagreitį: kėlinio pradžioje „lokys“ Dmitrij Grikien pelnė savo antrą vakaro įvartį (0:2, 43:12, rez. perd. Lukas Butkus), o kėliniui persiritus į antrą pusę – įmušė ir „hat trick“ įvartį (0:3, 53:12, rez. perd. Andrius Dagilis). Labai greitai „Lokių“ įvarčių sąskaitą papildė paskutinis ketvirtasis įvartis, kurio autorius – Karolis Janušauskas (0:4, 54:38, rez. perd. Dmitrij Grikien).

Geriausi vakaro žaidėjai – Edgaras Stašys („Kaunas Hockey“) ir Dmitrij Grikien („Lokiai“).