Titulinis » Naujienos » Vilniaus „Lokiai“ iškovojo antrąją sezono pergalę (fotogalerija)

Vilniaus „Lokiai“ iškovojo antrąją sezono pergalę (fotogalerija)

2021-11-15
 Lapkričio 8 d. emocionalios rungtynės tarp Vilniaus „Orakulo“ ir Vilniaus „Lokių“ baigėsi pastarųjų pergale. Visą rungtynių laiką į priekį nesugebėjęs išsiveržti „Orakulas“ nusileido „Lokiams“ rezultatu 7:8 (2:3, 2:3, 3:2). Dvigubu „hat trick‘u“ prie „Lokių“ pergalės prisidėjo Dmitrij Grikien. „Orakulo“ vartuose budėjo Eduardas Stankevičius, „Lokių“ – Kristupas Pranckietis.

„Lokiai“ į priekį išsiveržė jau antrąją susitikimo minutę: pasižymėjo Dmitrij Grikien (0:1, 01:16, rez. perd. Andrius Dagilis). Antrasis „Lokių“ įvartis pelnytas komandoms žaidžiant keturi prieš keturis. Įvarčio autorius – Dmitrij Grikien (0:2, 04:30, rez. perd. Oleg Tarasov). „Orakulas“ priešininkams atitrūkti neleido: taiklumą pademonstravo Artūras Grigonis (1:2, 09:20, rez. perd. Pavel Nogtev). „Lokiai“ kontrolės neprarado: atsimušęs į virpstą „Orakulo“ vartuose atsidūrė Andriaus Dagilio smogtas ritulys (1:3, 16:45, rez. perd. Karolis Rusinas, Karolis Janušauskas). Paskutinę kėlinio minutę Mariaus Citavičiaus įmuštas įvartis vėl priartino „Orakulą“ prie varžovų (2:3, 19:15, rez. perd. Sergej Bogdanov, Kazimieras Vasilevskis).

Antrajame kėlinyje tęsėsi apylygė ir intriguojanti kova. Trečią vakaro įvartį pelnė Dmitrij Grikien (2:4, 25:57, rez. perd. Karolis Rusinas). Skirtumą vėl atstatė Marius Citavičius (3:4, 28:00, rez. perd. Artiom Sidorov). 37-ąją minutę pasižymėjo „lokys“ Karolis Rusinas (3:5, 36:36, rez. perd. Karolis Janušauskas, Virginijus Janušauskas). Tačiau tik išmetus ritulį aikštės viduryje savarankiškai ir rezultatyviai ataką užbaigė „Orakulo“ žaidėjas Artiom Sidorov (4:5, 36:40). Visgi paskutinį žodį kėlinyje tarė „Lokiai“: ketvirtą kartą pasižymėjo Dmitrij Grikien (4:6, 39:04, rez. perd. Karolis Janušauskas, Virginijus Janušauskas).

Paskutinis kėlinys buvo itin įtemptas ir dinamiškas. Psichologiškai nuo nuolatinio varžovų vijimosi pavargę „Orakulo“ žaidėjai susitelkė ir per kėlinį du kartus išlygino rezultatą. Pirmą kartą sezone pasižymėjo „Orakulo“ atstovas Stanislovas Paliukėnas (5:6, 44:37, rez. perd. Artiom Sidorov), o viltį „Orakului“ įžiebė Mariaus Citavičiaus „hat trick“ išlyginamasis įvartis (6:6, 48:09, rez. perd. Kazimieras Vasilevskis). Lygiosios komandą džiugino keturias minutes: „Orakulo“ vartininkas neatrėmė dar vieno Dmitrijaus Grikien smūgio (6:7, 52:11, rez. perd. Virginijus Janušauskas, Karolis Janušauskas). Po minutės ketvirtuoju savo įvarčiu lygiąsias į švieslentę grąžino Marius Citavičius (7:7, 53:17, rez. perd. Artiom Sidorov). Visgi nesulaikomas „lokys“ Dmitrij Grikien individualiu įvarčiu galutinai išplėšė viltį iš „Orakulo“ rankų (7:8, 55:47). Suklydus „Lokių“ žaidėjui paskutinę susitikimo minutę „Orakulas“ sutelkė jėgas žaidimui keturi prieš šešis, tačiau net tokia apgultis neįveikė „Lokių“ gynybos.

Geriausiais paskelbti daugiausia įvarčių pelnę žaidėjai – Marius Citavičius („Orakulas“) ir Dmitrij Grikien („Lokiai“).