Titulinis » Naujienos » Vilniaus ir Kauno ledo ritulio mūšyje pergalę iškovojo "Hockey Punks"

Vilniaus ir Kauno ledo ritulio mūšyje pergalę iškovojo "Hockey Punks"

2016-01-19
 Lietuvos  ledo ritulio čempionate antradienio vakarą sužaistos viena įdomiausių dvikovų, kurioje sostinės „Hockey Punks“ klubas namų arenoje 4:3 (2:0, 1:1, 1:2) įveikė Kauno „Baltų ainius“ ir dar labiau apsunkino kauniečių kelią finalinio ketverto link.

Geriausiai visame čempionate namų rungtynes organizuojantys vilniečiai sulaukė nemenkos žiūrovų pagalbos ir greitai atsidėkojo įvarčiu. Jau rungtynių pradžioje Martynas Šlikas (01:06) pelnė įvartį ir uždavė rungtynių toną.

Kėlinio pabaigoje Šarūnas Suchomlinas (17:54) padvigubino „Hockey Punks“ pranašumą.

Antrajame kėlinyje nedrausmingai žaidę kauniečiai patys prisikūrė problemų ir Šarūnas Kuliešius (31:19) išnaudojo dvigubą daugumą, rezultatą padidinęs iki 3:0.

Tuomet jau „Baltų ainiai“ atsiminė, jog moka žaisti ledo ritulį ir Marius Krikštanaitis (36:50) sušvelnino skirtumą iki 1:3.

Trečiajame kėlinyje įtampą padidino Erminas Gutauskas (45:42), kuris mažumoje sugebėjo pelnyti įvartį ir sumažinti Kauno klubo atsilikimą iki 2:3.

Šeimininkai griebėsi „sunkiosios artilerijos“. Vienas labiausiai patyrusių čempionato žaidėjų Mindaugas Kieras (48:59) po Lietuvos rinktinės rekordininko Š.Kuliešiaus perdavimo atstatė dviejų įvarčių persvarą 4:2.

„Baltų ainiai“ nė nesiruošė pasiduoti ir Dovydas Žiūkas (51:59) vėl sumažino skirtumą iki minimumo.

Rungtynių pabaigoje vilniečiai užsidirbo dviejų minučių pašalinimą iš aikštelės ir „Baltų ainiai“ paprašė minutės pertraukėlės.  Iki dvikovos pabaigos likus 17 sek. prasižengė dar vienas vilnietis, tačiau per likusį laiką kauniečiai neišnaudojo dvigubos daugumos ir patyrė pralaimėjimą.

Kitos čempionato rungtynės įvyks rytoj 19.30 val. Elektrėnuose, kur „Energija“ priims „Hockey Punks“. Tą patį vakarą Vilniuje 20:15 val. „Geležinis vilkas“ žais su Elektrėnų „ESSM-2000“ komanda.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Energija“          15 15  0  0   0   149:38    45
2. Rokiškio „Rokiškis“           13  8  1  0   4    56:37    26
3. Juodupės „Juodupė“            14  7  0  0   7    45:55    21
4. Vilniaus „Hockey Punks“       11  6  0  1   4    51:43    19
5. Kauno „Baltų ainiai“          11  4  1  1   5    65:56    15
6. Vilniaus „Geležinis vilkas“   14  2  1  0  11    54:119    8
7. Elektrėnų „ESSM-2000“         12  0  0  1  11    38:110    1