Titulinis » Naujienos » Vilniaus "Homburg" žengia be pralaimėjimų

Vilniaus "Homburg" žengia be pralaimėjimų

2013-01-24
NVLRL informacija
Šį trečiadienį, sausio 23 dieną, įvyko U-14 amžiaus grupės Nacionalinės vaikų ledo ritulio varžybos tarp Vilniaus „Homburg“ ir Elektrėnų SSM komandų. Po atkaklios kovos susitikimą laimėjo Vilniaus „Homburg“ komanda rezultatau 8:5 (3:4, 1:1, 4:0).

Pirmąjį kėlinį įvarčiu pradėjo vilniečiai, tačiau netrukus varžovai atsakė tuo pačiu, o netrukus pasiuntė ir antrąjį įvartį į vilniečių vartus. Po atkaklios pirmojo kėlinio kovos, Elektrėnų SSM pirmavo vieno įvarčio persvara. Visų varžybų metu labai pasireiškė ir savo komandą vedė į priekį L. Kudrevičius.

Antrasis kėlinys buvo sužaistas lygiosiomis, tačiau vilniečiams visvien nepavyko prisivyti varžovų, kurie buvo priekyje dar vis vieno įvarčio persvara.

Trečiajame kėlinyje Vilniaus „Homburg“ komanda suvienijo visas savo jėgas ir parodė Elektrėnų SSM ekipai, kad pasiduoti tikrai nežada. Po taiklių I. Rago ir A. Misiuko įvarčių vilniečiai lenkė varžovus trim įvarčiais.

Vilniaus „Homburg“ – Elektrėnu SSM 8:5 (3:4, 1:1, 4:0)

Vilniaus „Homburg“: I. Ragas 3, A. Misiukas 2, D. Mukovoz, M. Grinius ir P. Misiuk po 1 įvartį.
Elektrėnu SSM: L. Kudrevičius 3, V. Bučys ir D. Rimdeika po 1 įvartį.