Titulinis » Naujienos » Vilniaus "Homburg" grįžo namo su dviem pergalėm

Vilniaus "Homburg" grįžo namo su dviem pergalėm

2013-02-18
NVLRL informacija
Vilniaus “Homburg“ komanda šį savaitgalį keliavo į Kaliningradą, kad galėtų sužaisti rungtynes su Kaliningrado JTZ komanda. Abu susitikimus vienoda taškų persvara laimėjo vilniečiai, rezultatu 0:2 (0:2, 0:0, 0:0) ir 0:2 (0:0, 0:1, 0:1).

Abiejos rungtynės buvo įtemptos ir apylygės, tačiau A. Jadkausko treniruojami auklėtiniai puikiai atsilaikė prieš varžovus. Nors pirmasis komandų susitikimas ir buvo vilniečių naudai, tačiau antrasis ir trečiasis kėliniai buvo lygūs.

Antrasis komandų susitikimas prasidėjo atkaklia kova ir po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus. Abi komandos stengėsi neužleisti pozicijų varžovams. Antrojo kėlinio pirmoje pusėje vilniečiai pelnė įvartį, kalingradiečiai tuo pačiu atsakyti negalėjo.
Trečiajame kėlinyje komandas dar vis skyrė vieno įvarčio persvara, tik įmušę antrąjį įvartį vilniečiai kiek atleido vadeles, kiek daugiau nei po minutės V. Cecervovas sėdo ant baudų suolelio.

Kaliningrado JTZ komandai atsirado proga sumažinti rezultatą, tačiau sėkmė jiems nesišypsojo.

Vilniaus „Homburg“ komanda grįžo namo su dviem užtikrintom pergalėm.

Kaliningrado JTZ – Vilniaus „Homburg“ 0:2 (0:2, 0:0, 0:0)

Vilniaus “Homburg”: I. Ragas ir T. Krukovski po 1 įvartį.

Kaliningrado JTZ – Vilniaus „Homburg“ 0:2 (0:0, 0:1, 0:1)

Vilniaus “Homburg”: P. Misiuk ir D. Mukovoz po 1 įvartį.