Titulinis » Naujienos » Vilniaus "Hockey Punks" ne be vargo Kaune palaužė "Tigrus" (VIDEO)

Vilniaus "Hockey Punks" ne be vargo Kaune palaužė "Tigrus" (VIDEO)

2017-02-05
 Lietuvos ledo ritulio čempionate šeštadienį Kaune sužaistose rungtynėse vietos „Tigrai“ bandė priešintis Vilniaus „Hockey Punks“ komandai, tačiau po atkaklios kovos pralaimėjo 3:5 (1:2, 1:3, 1:0).

Kauniečiams ir vėl koją pakišo drausmė. Vilniaus klubas tris iš penkių įvarčių pelnė daugumoje.

„Tigrai“ pasižymėjo pirmieji, kuriuos į priekį išvedė Mindaugas Gutauskas (03:36). Edgaras Rybakovas daugumoje rezultatą išlygino (09:31), o Šarūnas Kuliešius dar kartą išnaudojo Vilniaus klubo kiekybinę persvarą (19:18) ir išvedė komandą į priekį.

Antrajame kėlinyje vilniečiai po Karolio Šliko (26:23), Edgaro Rybakovo (28:36) ir Naoki Kaneko (30:03) taiklių metimų atitrūko 5:1.

„Tigrai“ antrojo kėlinio viduryje rezultatą sušvelnino iki 2:5, kai pasižymėjo Jonas Viknius (32:42).

Ilgai ieškoję kelių prie varžovų vartų šeimininkai surado šansą įvarčiui tik trečiojo kėlinio viduryje (53:22), kai pasižymėjo Dovydas Žiūkas. Visos kitos kauniečių pastangos vytis varžovus buvo nesėkmingos.

„Hockey Punks“ į varžovų vartus metė 34 kartus, o šeimininkai pasižymėjo 26 metimais.

Kitos čempionato rungtynės įvyks antradienį Elektrėnuose, kur „Juodupė“ priims „Tigrus“.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Energija“         15  15  0  0   0  125:36   45
2. Juodupės „Juodupė“           14   9  1  0   4   97:39   29
3. Vilniaus „Hockey Punks“      15   7  1  0   7   66:67   23
4. Rokiškio „Rokiškis“          15   7  0  1   7   52:53   22
5. Kauno „Tigrai“               16   3  0  0  13   50:118   9
6. Vilniaus „Geležinis vilkas“  13   1  0  1  11   24:101   4