Titulinis » Naujienos » Vilniaus GV Klaipėdoje be pergalės neliko

Vilniaus GV Klaipėdoje be pergalės neliko

2013-12-09
 Nacionalinės vaikų ledo ritulio lygos U-12 divizione antrosiose rungtynėse Klaipėdoje Vilniaus GV po atkaklių rungtynių 5:3 (2:0, 0:2, 3:1) (rungtynių statistika) palaužė Klaipėdos BTJ pasipriešinimą.

Buvo galima tikėtis nesunkios dvikovos, kadangi vilniečiai yra diviziono favoritai ir pretenduoja į aukščiausius apdovanojimus.

Taip ir buvo pirmajame kėlinyje, kai per nepilnas keturias minutes GV pelnė 2 įvarčius ir atsipalaidavo.

Aikštelės šeimininkai varžovus nubaudė antrajame kėlinyje atsakydami tuo pačiu ir net privertę varžovus paimti pertraukėlę.

Nepadėjo ir ji ir BTJ sukūrė dar kelis momentus prie varžovų vartų bei galėjo išsiveržti į priekį.

Lemiamu momentu tapo du klaipėdiečių žaidėjų pašalinimai iš aikštelės antrojo kėlinio pabaigoje ir trečiojo kėlinio 13-ąją sekundę krito trečiasis Vilniaus klubo įvartis. Vėliau svečiai pridėjo dar du, klaipėdiečiai atsakė vienu ir GV šventė sunkią pergalę.