Titulinis » Naujienos » Vilniaus „Feniksas“ pripažino Vilniaus „Orakulo“ pranašumą (fotogalerija)

Vilniaus „Feniksas“ pripažino Vilniaus „Orakulo“ pranašumą (fotogalerija)

2019-12-01
Lapkričio 30 d. Elektrėnuose susitiko po du penketus surinkusios Vilniaus „Orakulo“ ir Vilniaus “Fenikso“ komandos. „Orakulas“ varžovus nugalėjo užtikrintai, rezultatu 4:1 (2:0, 0:0, 2:1). “Orakulo“ vartus gynė Maksimas Čiževskij, „Fenikso“ vartai patikėti Kristupui Pranckiečiui.

Pirmasis rungtynėse pasižymėjo Vincentas Putrius, 06:04 į „Orakulo“ sąskaitą įrašęs pirmąjį įvartį (1:0, perd. Artiomas Sidorov, Kazimiras Vasilevskis). Kol „Fenikso“ ledo ritulininkai ieškojo tinkamos puolimo ir gynybos taktikos, „Orakulas“ surezgė dar vieną rezultatyvią ataką: 13:20 savo progos nepraleido Nikolajus Sidorov (2:0, perd. Artūras Adomavičius, Artiomas Sidorov).

Antrajame kėlinyje nė viena komanda įvarčių nepelnė.

Trečiasis rungtynių įvartis 42:10 savarankiškai pelnytas „Fenikso“ žaidėjo Andrio Matisons (2:1). Apie 10 minučių įvarčio įkvėpti „Fenikso“ ledo ritulininkai aktyviai priešinosi „Orakulo“ žaidėjams ir bandė išlyginti rezultatą. Tačiau „Orakulas“ oponentams pavojingai priartėti neleido. 51:18  tikslų metimą į „Fenikso“ vartus atliko Artiomas Sidorov (3:1, perd. Nikolajus Sidorov, Sergejus Bogdanov). Nepraėjus nė trims minutėms Artiomas Sidorov pranašumą užtvirtino antruoju savo įvarčiu (4:1, perd. Artemijus Frizel, Sergejus Bogdanov). Baigiantis kėliniui pasipylė abiejų komandų žaidėjų klaidos. Dėl vienos jų teisėjai paskyrė baudinį į „Orakulo“ vartus, tačiau „Feniksui“ tokiu būdu pasipildyti įvarčių sąskaitos nepavyko.

Geriausiais rungtynių žaidėjais pripažinti Artemijus Frizel („Orakulas“) ir Kristupas Pranckietis („Feniksas“).