Titulinis » Naujienos » Vilniaus „Feniksas“ po baudinių serijos nugalėjo „Kaunas Hockey“ (FOTO)

Vilniaus „Feniksas“ po baudinių serijos nugalėjo „Kaunas Hockey“ (FOTO)

2021-12-09
 Gruodžio 8-sios vakarą „Pramogų arenoje“ Vilniaus „Feniksas“ priėmė svečius iš Kauno. „Kaunas Hockey“ ledo ritulininkai vilniečiams nusileido tik po baudinių serijos. Po dviejų taiklių metimų baudinių serijoje „Feniksas“ rungtynes užbaigė pergalingu rezultatu 4:3 (2:2, 0:1, 1:0, 1:0). Vilniaus komandos vartus nuo ritulių saugojo Kristupas Pranckietis, prie „Kaunas Hockey“ komandos vartų sargavo Modestas Baltrūnas.

Pirmasis įvartis krito į „Fenikso“ vartus. Taiklus buvo kauniečio Sergejaus Obožin metimas (0:1, 05:10, rez. perd. Elvinas Malcius). Vilniečių reakcija buvo žaibiška: nepraėjus nė minutei į „Kaunas Hockey“ vartus atskriejo Nerijaus Pranckaus sviestas ritulys (1:1, 05:57, rez. perd. Domantas Varnys, Ignotas Poderis). „Feniksas“ nepaleido fortūnos iš rankų ir rezultatyviai užbaigė dar vieną ataką. Į priekį vilniečius išvedusio įvarčio autorius – Paulius Čegis (2:1, 18:23, rez. perd. Martynas Šnioka, Artur Sevruk). „Kaunas Hockey“ pademonstravo savitvardą ir iššūkį priėmė: likus keletui sekundžių iki kėlinio pabaigos „Fenikso“ vartininką nuginklavo Elvino Malciaus metimas (2:2, 19:54, rez. perd. Sergej Obožin).

Antrojo kėlinio pradžioje Kauno komanda susigrąžino pranašumą: aštriu kampu į „Fenikso“ vartus ritulį pasiuntė Tomas Lietuvninkas (2:3, 32:20, rez. perd. Mindaugas Norkus, Roberts Budahs). Antrajame kėlinyje „feniksams“ prisivyti kauniečių nepavyko.

Ko nespėjo antrajame kėlinyje, „Feniksas“ pasiekė trečiajame: į viršutinį „Kaunas Hockey“ vartų plotą tiksliai ritulį nukreipė ir rezultatą išlygino Nerijus Pranckus (3:3, 46:52, rez. perd. Domantas Varnys). Tačiau antrą kvėpavimą įgijusiems „feniksams“ per likusį pagrindinį laiką nepavyko parklupdyti Kauno komandos. Net kauniečiams šildant baudų suolelį, „Fenikso“ ledo ritulininkai neišnaudojo kiekybinės žaidėjų persvaros, o baigiantis rungtynėms ėmė klysti ir patys „Fenikso“ žaidėjai.

Nugalėtoją varžovai aiškinosi baudinių serijoje. Kristupui Pranckiečiui atrėmus visus kauniečių metimus, visus taškus ant „i“ sudėjo du taiklūs „fenikso“ žaidėjų Giedriaus Misiūno ir Dmitrijaus Jevstafjevo metimai.

Geriausių rungtynių žaidėjų laurus matavosi Giedrius Misiūnas („Feniksas“) ir Šarūnas Juška („Kaunas Hockey“).