Titulinis » Naujienos » Vilniaus „Feniksas“ nusileido Kauno „Bizonų-Bokštelio“ patirčiai (fotogalerija)

Vilniaus „Feniksas“ nusileido Kauno „Bizonų-Bokštelio“ patirčiai (fotogalerija)

2019-12-20
 Gruodžio 18-ąją Vilniuje ant ledo susitiko Vilniaus „Fenikso“ ir Kauno „Bizonų-Bokštelio“ ledo ritulininkai. Visų rungtynių eiga užtikrintai klostėsi Kauno komandos naudai. Garbingai kovojęs „Feniksas“ nusvilo sparnus ir LRML čempionato lyderiams nusileido rezultatu 3:8 (1:5, 1:1, 1:2). Prie „Fenikso“ vartų sargavo Pavelas Pisarenko, „Bizonų-Bokštelio“ vartus gynė Danielis Jankovskij.

Kauniečiai lyderių poziciją užsitvirtino nuo pirmųjų susitikimo minučių. 01:09 „Bizonų-Bokštelio“ įvarčių sąskaitą atidarė Šarūnas Citavičius (0:1, perd. Tautvydas Urbonas). 04:49 pasižymėjo Gintaras Šabūnas (0:2, perd. Šarūnas Citavičius). 06:40 savo progos nepraleido „bizonas“ Michailas Starkov (0:3, perd. Giedrius Kazlauskas). „Feniksui“ optimizmo įpūtė 07:27 Pauliaus Čegio pelnytas įvartis (1:3, perd. Andrius Galvelis, Karolis Kasperavičius). Tačiau sutramdyti patyrusius Kauno ledo ritulininkus sekėsi sunkiai – ilgos ir varginančios „bizonų“ atakos baigdavosi įvarčiais į „Fenikso“ vartus. 18:18 į „Fenikso“ vartų viršutinį kampą ritulį pasiuntė Michailas Starkov (1:4, perd. Dainius Tumėnas), o po pusės minutės dar labiau atotrūkį padidino Vyto Sakalausko tikslus metimas (1:5, perd. Sergejus Kiršys, Antanas Patapavičius).

Rungtynėms įpusėjus „bizonai“ buvo pristabdyti – antrasis kėlinys sužaistas lygiosiomis. Į 22:16 kauniečio Dainiaus Tumėno taiklų metimą (1:6, perd. Tautvydas Urbonas), vilniečiai atsakė savo 25:08 pelnytu įvarčiu. Jo autorius – Dovydas Aidžiulis (2:6, perd. Agnius Marcinkevičius).

Paskutinis kėlinys prasidėjo gausiomis kauniečių klaidomis. Ir nors „Fenikso“ žaidėjai turėjo progą pusę minutės sužaisti daugumoje penki prieš tris, ta proga liko neišnaudota. 48:22 Vilniaus komandos vartus pasiekė „bizono“ Vytauto Petraičio meistriškai mestas ritulys (2:7, perd. Artūras Gavrilovas). 50:22 „Bizonų-Bokštelio“ sąskaitą papildė dar vienas Dainiaus Tumėno pelnytas įvartis (2:8, perd. Vytas Sakalauskas, Vytautas Petraitis). Visgi baigiantis laikui vilniečiai surado jėgų dar vienai rezultatyviai atakai: į Kauno komandos vartus prasmuko Antano Šiaučiulio mestas ritulys (3:8, perd. Martynas Šnioka).

Geriausiais rungtynių žaidėjais paskelbti Karolis Kasperavičius („Feniksas“) ir Michailas Starkov („Bizonai-Bokštelis“).