Titulinis » Naujienos » Vilniaus „Feniksas“ nugalėjo Vilniaus „Ober-Haus“ komandą ir gavo progą pakovoti dėl LRML čempionų titulo (FOTO)

2022-05-11
 Gegužės 7 d.  dėl antro kelialapio į LRML čempionato finalą varžėsi Vilniaus „Feniksas“ ir Vilniaus „Ober-Haus“ komanda. Šį sezoną puikius rezultatus demonstruojantys „feniksai“ metė iššūkį vienai solidžiausių LRML komandų. „Fenikso“ sirgaliai neliko nuvilti - po nervingos apylygės gausiomis baudų minutėmis pasižymėjusios kovos Vilniaus „Feniksas“ įveikė varžovus rezultatu 3:2 (1:0, 0:1, 2:1).

Dviejų Vilniaus komandų akistata prasidėjo gana sklandžiai. Pirmieji įvarčių sąskaitą atidarė „Fenikso“ ledo ritulininkai. „Ober-Haus“ vartininką Albertą Grinevičių parklupdžiusio įvarčio autorius – Paulius Čegis (1:0, 09:50, rez. perd. Povilas Jansonas). Vėliau pasipylė abiejų komandų žaidėjų klaidos, tačiau nė viena komanda nesugebėjo pasinaudoti žaidėjų kiekybiniu pranašumu. Kėlinys baigėsi „Fenikso“ naudai.

Prasidėjus antram kėliniui švieslentėje užsidegė dar vienas vienetas – išlyginamąjį įvartį į Kristupo Pranckiečio ginamus „Fenikso“ vartus įmušė Ivan Reis (1:1, 21:46, rez. perd. Andrius Nikolajevas). „Ober-Haus“ užlipus „Feniksui“ ant kulnų įtampa ant ledo augo: į darbą buvo paleisti kumščiai ir keletas abiejų komandų žaidėjų buvo pasodinti ant baudų suolelio keturioms minutėms. Kėlinys baigėsi lygiosiomis.

Trečiajame kėlinyje Edvardas Valickas išvedė „Ober-Haus“ į priekį (1:2, 46:34, rez. perd. Mantas Sakaitis). Šį pranašumą „Ober-Haus“ išlaikė iki 57-osios rungtynių minutės - „Fenikso“ žaidėjas Ernestas Čepulis sugrąžino pusiausvyrą (2:2, 56:25, rez. perd. Dovydas Vaisovas). “Ober-Haus“ pamokos neišmoko - vos po minutės Ernestas Čepulis taikliai smūgiavo antrą kartą, šį kartą pelnydamas pergalingą „Fenikso“ įvartį (3:2, 57:32, rez. perd. Dovydas Vaisovas).

Geriausi rungtynių žaidėjai – pergalę „Feniksui“ išplėšęs Ernestas Čepulis („Feniksas“) ir vartininkas Albertas Grinevičius („Ober-Haus“).

Finale “Feniksas“ bandys nukarūnuoti LRML čempionus – Kauno „Bizonų-Ekobazės“ komandą, o „Ober-Haus“ laukia mūšis dėl trečiosios vietos su „bizonams“ pralaimėjais Vilniaus „Lokiais“.