Titulinis » Naujienos » Vilniaus „Feniksas“ nesunkiai įveikė Vilniaus „Taurą“ (FOTO)

Vilniaus „Feniksas“ nesunkiai įveikė Vilniaus „Taurą“ (FOTO)

2022-01-17
Sausio 17 d. vakarą Vilniuje ant „Pramogų arenos“ ledo mūšiui stojo dvi vietinės ledo ritulio komandos. Susitikimo pradžioje lygiomis jėgomis kovojęs „Tauras“ priešininkams nusileido rezultatu 6:1 (2:1, 3:0, 1:0). “Feniksas“ vartus patikėjo Pavelui Pisarenko, „Tauro“ vartus saugojo Kristupas Pranckietis.

Jau nuo pirmųjų rungtynių minučių greičiu ir veržliomis atakomis pasižymintys „feniksai“ varžovus prispaudė prie vartų ir vertė nuolat gintis. Penktąją minutę atsitrenkęs į vartininką „Tauro“ vartuose atsidūrė Ernesto Čepulio smogtas ritulys (1:0, 04:30, rez. perd. Domantas Varnys). „Fenikso“ vartai sulaukė atsakomojo „Tauro“ įvarčio, kurio autorius – Mindaugas Stirna (1:1, 07:31). Visgi kėlinys baigėsi minimalų „Fenikso“ pranašumą rodančiu rezultatu: įvartį įmušė Laurynas Balnis (2:1, 13:15, rez. perd. Paulius Čegis).

Antrajame kėlinyje kurį laiką oponentų atakas atrėmęs „Tauras“ paleido vadžias iš rankų ir leido „Feniksui“ išsiveržti į priekį svariu skirtumu. Įpusėjus kėliniui individualų įvartį pelnė Domantas Varnys (3:1, 28:45). Dar du skaudūs įvarčiai į „Tauro“ vartus krito baigiantis kėliniui: savo antrą vakaro įvartį įmušė Ernestas Čepulis (4:1, 37:32), o praėjus vos 10 sekundžių po ritulio išmetimo aikštės viduryje, „Fenikso“ įvarčių sąskaitą papildė Almantas Rastenis (5:1, 37:42, rez. perd. Ernestas Čepulis).

Pesimistinės nuotaikos „Tauro“ neapleido ir trečiajame kėlinyje. Suklydus „Feniksui“ ir jo žaidėjams žaidžiant mažumoje „Tauro“ vartus pasiekė Dmitrijaus Jevstafjevo mestas ritulys (6:1, 48:30). “Tauras“ turėjo šansą sumažinti skirtumą, kai vienu metu baudų suolelį šildė du „feniksai“, tačiau varžovų gynyboje ledo ritulininkai spragų nerado.

Geriausiais susitikimo žaidėjais pripažinti – Dmitrij Jevstafjev („Feniksas“) ir Mindaugas Stirna („Tauras“).