Titulinis » Naujienos » Vilniaus „Feniksas“ nesunkiai įveikė patyrusią Kauno „Bizonų-Ekobazės“ komandą (FOTO)

2022-03-28
 Kovo 28-osios vakarą pečius surėmė Vilniaus „Feniksas“ ir svečiai iš Kauno – buvę LRML čempionai „Bizonai-Ekobazė“. Kaune vykusios reguliariojo sezono pirmojo rato rungtynės baigėsi užtikrinta „bizonų“ pergale. Šįkart Vilniuje „Feniksui“ pavyko atsirevanšuoti – vilniečiai sužaidė fantastiškas rungtynes. Vos savo pranašumo neiššvaistę, ir baigiantis susitikimui vėl jį susigrąžinę „feniksai“ Kauno komandą įvekė rezultatu 6:3 (1:1, 2:0, 3:2).

Pirmasis rungtynių įvartis krito į „Fenikso“ vartus, komandoms žaidžiant keturi prieš keturis. Akistatą su „Fenikso“ vartininku Kristupu Pranckiečiu laimėjo rezultatyviausias Kauno komandos žaidėjas Adas Kirdeikis (1:0, 15:25, rez. perd. Dovydas Žiūkas). Rezultatas buvo išlygintas po keletos minučių, vilniečiams žaidžiant mažumoje: tiesiai į vartų centrą įvartį smeigė Domantas Varnys (1:1, 17:52, rez. perd. Martynas Šnioka).

Antrajame kėlinyje Vilniaus komanda vis labiau tolo nuo varžovų. Šeštą kėlinio minutę taikliai smūgiavo ir „Feniksą“ į priekį išvedė Karolis Kasperavičius (2:1, 25:11, rez. perd. Martynas Šnioka). Nors kauniečių spaudimas prie „Fenikso“ vartų buvo didesnis, tiek „Fenikso“ gynėjai, tiek vartininkas puikiai tvarkėsi su priešininkų atakomis. Vilniečių motyvaciją padidino dar vienas įvartis – įvartį į Modesto Baltrūno saugomus kauniečių vartus įmušė Artur Sevruk (3:1, 33:49, rez. perd. Denis Maslov).

Vilniaus komandos apetitas nenustojo augti ir paskutiniame kėlinyje. Trečią kėlinio minutę pasižymėjo „feniksas“ Dmitrij Jevstafjev (4:1, 42:13, rez. perd. Ernestas Čepulis). Rungtynių lyderiai atsipalaidavo ir netrukus „Bizonai-Ekobazė“ ėmė priešintis intensyviau. Po minutės antrą kauniečių įvartį pelnė Dovydas Žiūkas (4:2, 43:32, rez. perd. Artūras Gavrilovas, Šarūnas Citavičius). Įkvėpti įvarčio „bizonai“ bandė išlaikyti „vaibą“ – to pačio Dovydo Žiūko antro įvarčio dėka Kauno komanda pavojingai priartėjo prie „Fenikso“ (4:3, 57:55, rez. perd. Justas Misikonis). Likus vos dviems minutėms iki susitikimo pabaigos grįžo intriga. Ir čia nugalėjo „Fenikso“ ambicijos – pabėgęs nuo varžovų individualų įvartį pelnė taikliausias Vilniaus komandos žaidėjas Nerijus Pranckus (5:3, 58:46). Bet palengvėjimą pajutę „feniksai“ nenuleido rankų – likus 11 sekundžių iki susitikimo pabaigos desertinį įvartį įmušė Laurynas Balnis (6:3, 59:49, rez. perd. Karolis Kasperavičius).

Geriausiais susitikimo žaidėjais pripažinti – Artur Sevruk („Feniksas“) ir kauniečių vartininkas Modestas Baltrūnas („Bizonai-Ekobazė“).