Titulinis » Naujienos » Vilniaus "Eurocash" papildė savo sąrašą dar dviem pergalėm

Vilniaus "Eurocash" papildė savo sąrašą dar dviem pergalėm

2013-03-10
NVLRL informacija
Kovo 8-9 dienomis įvyko U-12 amžiaus grupės rungtynės tarp Vilniaus „Eurocash“ ir Klaipėdos BTJ komandų. Vilniečiai laimėjo abu susitikumus rezultatu 9:0 (3:0, 3:0, 3:0) ir 6:0 (3:0, 2:0, 1:0). Ir papildė savo laimėjimų sarašą dar dviem pergalėm.

Tiek pirmųjų, tiek antrųjų varžybų metu vilniečiams nesunkiai sekėsi aplošti varžovus. Nors Klaipėdos BTJ žaidėjų buvo tik du penketai, tačiau jaunieji žaidėjai laikėsi iš visų jėgų.

Pirmųjų varžybų metu visi kėliniai pasibaigė tuo pačiu rezultatu 3:0. Deja klaipėdiškiams nepavyko įmušti nei vieno įvarčio. O antrųjų varžybų metu kiekvieno kėlinio rezultatas mažėdavo vis po vieną įvartį. Einant trečiajam kėliniui į pabaigą vilniečiai atsipalaidavo ir žaidė lengvai.

Vilniaus „Eurocash“ – Klaipėdos BTJ 9:0 (3:0, 3:0, 3:0)

Vilniaus „Eurocash“: L. Washco ir M. Grinius po 3, M. Tuchto, M. Dumčius ir A. Misiukas po 1 įvartį.

Vilniaus „Eurocash“ – Klaipėdos BTJ 6:0 (3:0, 2:0, 1:0)

Vilniaus „Eurocash“: L. Washco 3, M. Grinius, A. Misiukas ir  J. Šusterovas  po 1 įvartį.