Titulinis » Naujienos » Vilniaus derbyje – nesunki “Hockey Punks” pergalė (VIDEO)

Vilniaus derbyje – nesunki “Hockey Punks” pergalė (VIDEO)

2018-01-25
 Lietuvos ledo ritulio čempionate trečiadienio rungtynėse Vilniuje sostinės klubų derbyje „Hockey Punks“ 9:2 (3:1, 3:0, 3:1) nepaliko jokių vilčių „Geležiniam vilkui“ ir taip reabilitavosi po skaudaus pralaimėjimo Rokiškyje.

Pirmajame kėlinyje skirtinguose Vilniaus klubuose žaidžiantys broliai Edgaras ir Artūras Rybakovai apsikeitė įvarčiais ir rezultatas lygus buvo vos 13 sekundžių, kai E.Rybakovas dar kartą išvedė „Hockey Punks“ į priekį ir nuo to momento „pankai“ ėmė tolti nuo varžovų.

Pirmajame kėlinyje įvartį pridėjo po traumos grįžęs Mindaugas Kieras (17:33), antrajame įvarčius įmušė Rokas Bacevičius (21:10), dar du  - M.Kieras (31:33, 37:58, dauguma) ir „Hockey Punks“ pabėgo 6:1.

„Geležiniam vilkui“ dar vieną įvartį dviguboje daugumoje pridėjo Dmitrijus Rabčukas (42:27), o „Hockey Punks“ į tai atsakė Šarūno Kuliešiaus (52:51), Karolio Šliko (56:30) ir E.Rybakovo (59:51) taikliais smūgiais.

„Pankai“ į vartus smūgiavo net 45 kartus, „Geležinis vilkas“ atsakė 27 metimais.

Kitos Lietuvos ledo ritulio čempionato rungtynės įvyks šeštadienį 12.15 val. Klaipėdoje, kur vietos „Baltija“ priims „Hockey Punks“.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Energija“        14   13   0   0    1   116:37    39
2. Vilniaus „Hockey Punks“     13    8   0   1    4    62:48    25
3. Kauno „Kaunas Hockey“       14    7   1   1    5    55:42    24
4. Klaipėdos „Baltija“         13    5   2   0    6    53:75    19
5. Vilniaus „Geležinis vilkas“ 14    3   0   0   11    46:80     9
6. Rokiškio „Rokiškis“         14    2   0   1   11    32:82     7