Titulinis » Naujienos » Vilniaus „Baltica“ po baudinių serijos nugalėjo Odincovo „Ogi“

Vilniaus „Baltica“ po baudinių serijos nugalėjo Odincovo „Ogi“

2013-01-17
HC "Baltica" informacija

MHL ledo ritulio lygos šiaurės-vakarų diviziono rungtynėse Vilniaus „Baltica“ klubas po atkaklios kovos nugalėjo Rusijos „Ogi“ 3:2 (1:0, 0:0, 1:2, 1:0).

Pirmosiose namų rungtynėse su varžovu iš Rusijos, „Balticos“ vartus gynė Vladislavas Kuzminas. Vos prasidėjus susitikimui, už varžovo prispaudimą prie borto baudą gauna lietuvių žaidėjas A. Tsukanovas. 6-ą minutę už pakištą koją baudžiamas ir lietuvis Vaidotas Rastenis. 7-ą minutę prasižengia rusas Vitalijus Charlamovas. Žaidimas apylygis. 14-ą minutę „Ogi“ ekipa už neteisingai atliktą keitimą gauna komandinę baudą. 18-ą minutę esant lygiam žaidėjų skaičiui aikštėje įvartį pelno „Balticos“ kapitonas Edgaras Rybakovas (A. Tsukanov, V. Nikulin) ir išveda šeimininkus į priekį 1:0. 19-ą min. prasižengia „Balticos“ naujokas R. Zonenbergas. Pirmasis kėlinys baigiasi minimalia šeimininkų persvara.

Antrajame kėlinyje vyksta nuožmi ir lygi kova. 25-ą minutę už varžovo kliudymą lazda baudžiamas „Balticos“ gynėjas Ondrėjus Burzala. Po minutės už pakištą koją baudžiamas „Ogi“ gynėjas Romanas Oparinas. 31-ą minutę už kojos pakišimą baudžiamas lietuvių žaidėjas O. Burzala. Kiek vėliau prasižengia ir rusas T. Lakejevas. 38-ą minutę „Balticos“ ekipa pelno puikų įvartį, tačiau po epizodo vaizdo peržiūros, įvartis neužskaitomas, nes ritulys pilnai nekirto vartų linijos. Atkakliame kėlinyje įvarčių pelnyti nepavyksta nei vienai komandai.

Trečiajame kėlinyje abi komandos žaidžia agresyvų ir greitą ledo ritulį. 47-ą minutę „Balticos“ persvarą didina lietuvis Aimas Fiščevas, kuris po B. Rejžeko ir I. Mašencovo perdavimų siunčia ritulį į vartus (2:0). Likus žaisti vos dviems minutėms iki kėlinio pabaigos, greitą ataką surengia svečiai ir „Ogi“ puolėjas A. Ganzvindas pelno įvartį (2:1). Po įvarčio „Balticos“ vartininkas V. Kuzminas už išlietas emocijas gauna techninę baudą. Vos po pusės minutės „Ogi“ žaidėjai vėl šturmuoja „Balticos“ vartus ir po A. Ganzvindo bei D. Puškariovo perdavimų įvartį pelno rusų puolėjas Ivanas Komovas (2:2). Trečiasis kėlinys baigiasi lygiosiomis ir skiriamas pratęsimas.

Penkių minučių pratęsime žaidžiama iki pirmojo įvarčio. Komandos apsikeičia pavojingomis atakomis, tačiau sėkmingai jų užbaigti nepavyksta. 65-ą minutę už varžovo laikymą rankomis 2 min. baudą gauna „Ogi“ žaidėjas Jegoras Solovjovas. „Baltica“ paima minutės pertraukėlę, tačiau pratęsimas baigiasi be įvarčių. Skiriama baudinių serija. „Balticos“ vartus gina V. Kuzminas, „Ogi“ vartuose – Vladislavas Rodinas. Esant lygiam rezultatui baudinių serijoje, lemiamą įvartį pelno „Balticos“ žaidėjas A. Tsukanovas ir šeimininkai švenčia pergalę rezultatu 3:2.

Po pergalės prieš Rusijos „Ogi“ ekipą, Vilniaus „Baltica“ su 45 taškais užima septintąją vietą turnyrinėje lentelėje vos trimis taškais atsilikdama nuo artimiausio varžovo – Rygos „Juniors“. Artimiausios rungtynės sausio 17 d. 19 val. prieš tą pačią Rusijos ekipą.