Titulinis » Naujienos » Varžovų gynybos nepralaužusi „Airwell Energija“ suklupo Latvijoje

Varžovų gynybos nepralaužusi „Airwell Energija“ suklupo Latvijoje

2023-01-14
Pralaimėjimą Optibet ledo ritulio lygoje patyrė Elektrėnų „Airwell Energijos“ komanda.

Šeštadienį į Jelgavos miestą atvykusi Elektrėnų komanda buvo priversta 0:5 nusileisti „Zemgale/LLU“ komandai. Tai buvo paskutinės šių komandų tarpusavio rungtynės reguliariajame sezone: jų metu tris kartus triumfavo Latvijos čempionai, o kartą elektrėniškiai.

Pirmajame rungtynių kėlinyje aktyviau žaidę šeimininkai jau ketvirtąją rungtynių minutę įsiveržė į priekį, o pranašumą jie padidino sužaidus dar keturias minutes. Antrojo kėlinio metu daugiau metimų jau atliko „Airwell Energija“, bet vienintelį kėlinio įvartį pelnė „Zemgale/LLU“ atstovai.

Situacija nepasikeitė ir trečiojo kėlinio metu, kuriame aktyviau vartus atakavo svečiai iš Lietuvos, bet įvarčiai krito tik į jų vartus. Savo pranašumą latviai užtvirtino dar dvejomis tiksliomis atakomis.

Po kartą šiame susitikime pasižymėjo Robertas Vitolas, Rinaldas Vutkevičsas, Ričadas Grubinskis, Reinardas Davis Patersonas ir Rūdolfas Muraško.