Titulinis » Naujienos » Vakaruose - dar viena įspūdinga "Delovaja Rus" pergalė

Vakaruose - dar viena įspūdinga "Delovaja Rus" pergalė

2013-12-01
 Dar vieną įspūdingą pergalę Šiauliuose pasiekė Kaliningrado „Delovaja Rus“ (Rusija) komanda, kuri Šiauliuose Nacionalinės ledo ritulio lygos čempionate ir antrą kartą, 8:0 (5:0, 2:0, 1:0) sutriuškino vietos „Ledo liniją“.

Rusijos komanda šeimininkams nepaliko jokių šansų. Sužaidus pusę kėlinio svečiai pirmavo jau trimis įvarčiais po Pavelo Fominycho (04:51, 10:03) ir Marselio Baikejevo smūgių (06:06). Beje, trečiąjį įvartį rusai pelnė žaisdami mažumoje.

15-ąją rungtynių minutę rusai priekyje buvo jau 5:0, kai įvarčius įmušė Antonas Čubanas (13:12) ir P.Fominychas (14:46).

Antrajame kėlinyje svečiai sumažino tempą ir apsiribojo „tik“ dviem įvarčiais – A.Čubanas (25:55) ir Andrejus Kazakovas (35:40) padidino skirtumą iki 7:0.

Paskutiniosiose 20 minučių rusai išnaudojo kiekybinę persvarą ir Andrejus Frolovas (49:11) įmušė paskutinįjį rungtynių įvartį.

„Ledo linija“ – „Delovaja Rus“ 0:8 (0:5, 0:2, 0:1).
„Delovaja Rus“: P.Fominychas 3, A.Čubanas 2, M.Baikejevas, A.Kazakovas, A.Frolovas po 1 įvartį.