Titulinis » Naujienos » "Vakarų" trileris: neįtikėtina Klaipėdos „Kirų“ pergalė

"Vakarų" trileris: neįtikėtina Klaipėdos „Kirų“ pergalė

2013-10-17
Nacionalinės ledo ritulio lygos (NLRL) Vakarų divizione įvyko reto grožio rungtynės, kurios galėtų papuošti ir lygos finalą. Klaipėdos „Kirai“ namų aikštelėje tik po baudinių serijos 5:4 (0:1, 3:1, 1:2) palaužė trimis latviais pasistiprinusios Mažeikių „Lederos“ pasipriešinimą.

Rungtynėse pirmieji įvartį pasiekė mažeikiškiai, tačiau Klaipėdos „Kirai“ atsakė trimis įvarčiais antrajame ketvirtyje. „Ledera“ rezultatą sugebėjo išlyginti, o pačioje trečio kėlinio pabaigoje išsiveržė į priekį. „Kirų“ žaidėjas Nikolajus Severinčikas iki rungtynių pabaigos likus 1.40 min. užsidirbo dviejų minučių baudą ir „Ledera“ ėmė erzinti varžovus net neatakuodama jų vartų bei švęsdama pergalę.

Iki rungtynių pabaigos likus 8 sek. prie savo vartų ritulį perėmė „Kirų“ gynėjas Aleksejus Kondratjevas, kuris perbėgęs visą aikštelę ir apėjęs du varžovų žaidėjus prastūmė ritulį trečiajam tarp kojų tiesiai prie Olego Zbarazskio lazdos. Pastarasis taikliu smūgiu kartu su švieslentės sirena, skelbiančia rungtynių pabaigą, išlygino rezultatą - 4:4.

Iškart po to sekusią baudinių seriją laimėjo „Kirai“. Lemiamą trečiąjį smūgį taikliai atliko komandos kapitonas Vilius Kaušys ir padovanojo komandai pergalę. Klaipėdiečiai pergalę šventė viduryje aikštės sukritę ant pilvų.

„Neįtikėtina drama, kuri baigėsi lamingai mums. Turėjome užtvirtinti pergalę jau antrajame kėlinyje, tačiau sėkmė nusisuko. Galima pasakyti taip - praradome tris taškus, tačiau iškovojome du“,- po dvikovos sakė „Kirų“ klubo vadovas Algis Poškis.

Klaipėdos „Kirai“ – Mažeikių „Ledera“ 5:4 (0:1, 3:1, 1:2. 1:0).

„Kirai“: Olegas Zbarazskij 3, Maksim Fediukin, Vilius Kaušys po 1 įvartį.
„Ledera“: Andrejus Konovalovas, Mareks Vieško po 2 įvarčius.

Ateinantį sekmadienį Klaipėdoje ant ledo bus dar karščiau. Spalio 24 dieną, 17.00 val. įvyks Klaipėdos derbis, kuriame susitiks Klaipėdos „Sadvita“ ir „Kirai“.

Tokiu pat rezultatu baigėsi Rytų diviziono „B“ grupės rungtynės, kur Vilniaus „Ice Wind“ komanda 5:4 (5:1, 0:1, 0:2) partiesė sostinės „Ober–Haus“ ekipą.

„Ice Wind“ ledo ritulininkai pirmąjį įvartį pelnė jau 17 rungtynių sekundę ir pirmajame kėlinyje varžovų vartus atakavo krepšinio stiliumi, pataikę 5 kartus iš 10 bandymų. „Ober–Haus“ ekipa atsigavo tik antrajame ketvirtyje, ėmė vytis varžovus, tačiau išlyginti rezultato nebesugebėjo.

Vilniaus „Ice Wind“ – Vilniaus „Ober-Haus“ 5:4 (5:1, 0:1, 0:2).

Ice Wind“: Raimondas Meilūnas 2, Stasys Paliukėnas, Arūnas Černius, Justinas Virbasius po 1 įvartį.
„Ober–Haus“: Robertas Fedorovičius 3, Vladas Seniuta 1 įvartis.

Spektaklį ant ledo sukūrė Vilniaus „Hockey punks“ ir „Vilkų“ komandos, kurių rungtynės baigėsi 3:4 (1:1, 0:1, 2:2) „Vilkų“ naudai.
„Pankai“ rungtynių pradžioje pirmavo, tačiau jiems vėliau teko jau lyginti rezultatą. Per paskutiniąsias 8 minutes komandos įmušė keturis įvarčius, tačiau ši įvarčių kanonada naudingesnė buvo „Vilkams“.
Vilniaus „Hockey Punks“ – Vilniaus „Vilkai“ 3:4 (1:1, 0:1, 2:2).

„Hockey punks“: Juozas Viščinis, Edvinas Žukauskas, Andrius Budreika po 1 įvartį.
„Vilkai“: Andrej Frizel, Dmitrij Bulgakov, Gintas Tamašauskas, Vitautas Staugaitis po 1 įvartį.

Antradienį, 20.30 val. Kauno ledo arenoje jėgas išmėgins Rytų – Centro diviziono „A“ grupės komandos Kėdainių LRK ir Vilniaus „Vanvita“.