Titulinis » Naujienos » Vakarų konferencijoje „Bizonai“ pralaimėjo, o „Ledo linija“ įveikė „Delovaja Rus“ ekipą

2013-12-23
Savaitgalį Nacionalinės ledo ritulio lygos (NLRL) Vakarų konferencijoje buvo sužaisti du susitikimai.

Šeštadienį Kaune vietos „Bizonai“ (3 tšk.) ekipa 3:8 (1:1, 2:5, 0:2) nusileido Vakarų konferencijos lyderiai Kaliningrado „Delovaja Rus“ (15 tšk.) komandai.

Tai buvo jau ketvirtasis „Bizonų“ komandos pralaimėjimas per penkerias rungtynes.

Kauno komandos gretose du įvarčius įmušė Aurimas Gutauskas (17:01 ir 34:15), o vieną pridėjo Benas Šilinskas (31:38).

Sužaidus 34 rungtynių minutes rezultatas dar buvo lygus (3:3), tačiau per paskutinias penkias antrojo kėlinio minutes „Delovaja Rus“ įmušė tris įvarčius, dar vieną pridėjo trečiojo kėlinio pradžioje, o rezultatas tapo 7:3 svečių naudai.

„Bizonai“  - Delovaja Rus“ 3:8 (1:1, 2:5, 0:2).
„Bizonai“: A.Gutauskas, B.Šilinskas ir A.Gutauskas po 1 įvartį.
„Delovaja Rus“: A.Nekerovas 3, D.Abramovas, A.Šestakovas, D.Babičius, A.Kolcovas, D.Abramovas po 1 įvartį.

Už kauniečius sekmadienį atkeršijo Šiaulių „Ledo linijos“ (12 tšk.) ekipa. Ji 5:3 (3:0, 1:1, 1:2) nugalėjo „Delovaja Rus“ komandą ir iškovojo ketvirtą pergalę Vakarų konferencijoje.

Įpusėjus pirmam kėliniui Kaliningrado komandos žaidėjas Valerijus Kosinovas buvo nubaustas 2 baudos minutėmis, o kiekybinę persvarą išnaudojęs „Ledo linijos“ ledo ritulininkas Vladimirs Parchomenko (10:56) įmušė pirmąjį šiauliečių įvartį - 1:0.

Netrukus sėkmingai atakas užbaigė ir Einars Trankalis (14:38) bei Dmitrijs Panovs (19:07), o po pirmojo kėlinio „Ledo linija“ pirmavo 3:0.

Antrame kėlinyje antrą savo įvartį pelnė V.Parchomenko (25:29) ir padidino persvarą iki keturių taškų, tačiau kėlinio pabaigoje „Delovaja Rus“ koamnda išnaudojo kiekybinę persvarą ir sušvelnino rezultatą - 1:4.

Lemiamame kėlinyje Anrejus Frolovas (55:38) nuginklavo šiauliečių vartininką (2:4), tačiau netrukus dar vieną įvartį įmušė V.Parchomenko (58:24) ir padidino „Ledo linijos“ pranašumą iki trijų - 5:2. Paskutinėmis kėlinio sekundėmis įvartį įmušė ir Aleksejus Šestakovas (59:58), tačiau tai Kaliningrado komandos neišgelbėjo.

„Ledo linija“  - „Delovaja Rus“ 5:3 (3:0, 1:1, 1:2).
„Ledo linija“: V.Parchomenko 3, E.Trankalis, D.Panovs po 1 įvartį.
„Delovaja Rus“: A.Nekerovas, A.Frolovas, A.Šestakovas po 1 įvartį.