Titulinis » Naujienos » Vakarai: V.Strazdo 7 įvarčių šou

Vakarai: V.Strazdo 7 įvarčių šou

2013-01-21
NLRL informacija
Nacionalinės ledo ritulio lygos I-o diviziono Vakarų konferencijoje Klaipėdos „Baltija“ du kėlinius vargo su Kretingos „Grifais“, tačiau trečiajame įrodė pranašumą ir nugalėjo varžovus rezultatu 11:3 (3:1, 2:2, 6:0).

Vienas geriausių rungtynių lygoje sužaidė klaipėdietis V.Strazdas, kuris rungtynėse pelnė net 7 įvarčius ir atliko rezultatyvų perdavimą. Ledo ritulininkas pirmajame kėlinyje pelnė 2 įvarčius ir išvedė savo ekipą į priekį.

Antrajame kėlinyje kretingiškis Jonas Gorelis (27:24) sušvelnino skirtumą iki 3:4, tačiau tai buvo lyg raudonas audeklas „Baltijai“.

Trečiojo kėlinio pradžioje du įvarčius pelnė Jurijus Merkutovas (46:25 ir 47:21) ir Klaipėdos klubas atitrūko 7:3. Tašką rungtynėse padėjo V.Strazdas, kuris net 4 įvarčiais iš eilės padidino komandos persvarą iki 11:3.

„Grifai“ - „Baltija“ 11:3 (3:1, 2:2, 6:0).
„Grifai“: I.Kuzminovas 2, J.Gorelis 1 įvartis.
„Baltija“: V.Strazdas 7, J.Merkutovas 3, A.Krasauskas 1 įvartis.