Titulinis » Naujienos » Vakarai: tradicinis rusų savaitgalis – pergalė ir pralaimėjimas

Vakarai: tradicinis rusų savaitgalis – pergalė ir pralaimėjimas

2013-02-19
NLRL informacija
Dvejas rungtynes Nacionalinės ledo ritulio lygos I-o diviziono Vakarų konferencijoje sužaidė Kaliningrado „Delovaja Rus-2“ (Rusija) ekipa, kuri 5:11 (1:4, 2:5, 2:2) nusileido konferencijos lyderei Klaipėdos „Baltijai“ ir 6:3 (3:0, 2:1, 1:2) nugalėjo autsaiderius Klaipėdos „Kirus“.

Dvikovoje su „Baltija“ rusai nieko negalėjo priešpastatyti galingam klaipėdiečių puolimui, nors ir pirmieji pelnė įvartį. Sužaidus 14 minučių pirmajame kėlinyje „Baltija“ po dviejų gerą sportinę formą įgijusio Vito Strazdo. Andrejaus Noviko ir Andrejaus Konovalovo įvarčių jau pirmavo 4:1.

Antrajame kėlinyje „Baltija“ dar labiau padidino tempą ir nulėmė rungtynių baigtį. Trečiasisi kėlinys tebuvo formalumas.

„Delovaja Rus-2“ atsigavo dvikovoje su kita Klaipėdos komanda - „Kirais“. Jau pirmajame kėlinyje įgijusi trijų įvarčių persvarą, Rusijos ekipa nuolat didino skirtumą, kol jis pasiekė triuškinamą 6:1. Tik tuomet svečiai atsipalaidavo ir leido varžovams sušvelninti rezultatą.

Baltija“ - „Delovaja Rus-2“ 11:5 (4:1, 5:2, 2:2).
„Baltija“: V.Strazdas, A.Novikas po 4, A.Konovalovas 2, J.Merkutovas 1 įvartis.
„Delovaja Rus-2“: N.Kolioglovas 2, V.Podbornovas, O.Gromovas, A.Kolcovas po 1 įvartį.

„Kirai“ - „Delovaja Rus-2“ 3:6 (0:3, 1:2, 2:1).
„Kirai“: D.Matula, M.Fediukinas, A.Šemetovas po 1 įvartį.
„Delovaja Rus-2“: D.Abramovas 2, A.Šestakovas, A.Kazakovas, O.Gromovas, V.Daccenka po 1 įvartį.