Titulinis » Naujienos » Vakarai: rusai siautėja

Vakarai: rusai siautėja

2013-11-30
 Nacionalinės ledo ritulio lygos čempionate „Akropolio“ taurei laimėti Vakarų konferencijos rungtynėse dar vieną pergalę iškovojo Kaliningrado „Delovaja Rus“ (Rusija) komanda, kuri Šiauliuose 8:2 (3:1, 2:0, 3:1) nepaliko šansų vietos „Ledo linijai“.

Šeštadienio vakarą Šiaulių „Akropolyje“ rusai jautėsi šeimininkais. Pirmasis skaičius švieslentėje pakeitė Ilja Lašinas (09:56), netrukus Artiomas Nekerovas pakeitė rezultatą į 2:0 (13:33).

Einaras Trankalis skirtumą sušvelnino (14:08), tačiau I.Lašinas vienu įvarčiu per kėlinį neapsiribojo (19:02) padidinęs skirtumą iki 3:1.

Antrajame kėlinyje Denisas Abramovas (26:06) ir A.Nekerovas padidino skirtumą iki 5:1 (38:19).

Paskutiniajame kėlinyje A.Nekerovas pelnė trečiąjį įvartį (42:23), o šiaulietis Raitis Brinecas atrsakė antruoju „Ledo linijos“ įvarčiu (44:20)  - 2:6.

Netrukus Marselis Baikejevas (47:32) Rusijos ekipai pelnė dar vieną įvartį, o rungtynes užbaigė Pavelo Fominycho taiklus smūgis (56:24).

„Ledo linija“ – „Delovaja Rus“ 2:8 (1:3, 0:2, 1:3).
„Ledo linija“: E.Trankalis, R.Brinecas po 1 įvartį.
„Delovaja Rus“: A.Nekerovas 3, I.Lašinas 2, D.Abramovas, M.Baikejevas, P.Fominychas po 1 įvartį.