Titulinis » Naujienos » Vakarai: „Ledo linija“ patiesė „Kirus“

Vakarai: „Ledo linija“ patiesė „Kirus“

2013-03-27
NLRL informacija
Nacionalinės ledo ritulio lygos I-o diviziono Vakarų konferencijoje Šiaulių „Ledo linija“ 6:5 (4:1, 1:1, 1:3) nugalėjo Klaipėdos „Kirus“ ir užsitikrino antrąją vietą konferencijoje.

„Ledo linija“ galingai pradėjo rungtynes ir lemiamą persvarą susikrovė per pirmas aštuonias minutes.

Vėliau rungtynės išsilygino, o trečiajame kėlinyje „Kirai“ ėmė vytis varžovus. Dvikova galėjo persikelti į pratęsimą, tačiau Maksimo Fediukino smūgis į tuščią vartų kampą paskutinę sekundę buvo netaiklus.

Klaipėdos komanda neišnaudojo galimybės pakilti iš paskutiniosios konferencijos vietos ir sezoną baigė penkta. „Ledo linija“ užėmė antrąją konferencijos vietą ir pratęs kovą dėl medalių atkrintamosiose varžybose.

„Kirai“ – „Ledo linija“ 5:6 (1:4, 1:1, 3:1).
 „Kirai“: A.Sapožnikovas 3, M.Fediukinas, J.Balachoncevas po 1 įvartį.
„Ledo linija“: D.Panovas 2, Elv.Trankalis, P.Šidiškis, V.Parchomenka, Ein.Trankalis po 1 įvartį.