Titulinis » Naujienos » Vakarai: "Ledo linija" laimėjo "sausai"

Vakarai: "Ledo linija" laimėjo "sausai"

2013-01-25
NLRL informacija
Nacionalinės ledo ritulio lygos I-o diviziono vakarų konferencijoje Šiaulių „Ledo linija“ nepaliko jokių šansų svečiams iš Klaipėdos „Kirų“ klubo ir nugalėjo varžovus „sausu“ rezultatu 7:0 (2:0, 0:0. 5:0).

Rezultatas neatspindi rungtynių eigos, kuriose iki pat trečiojo kėlinio vyko lygi kova.

Pirmajame kėlinyje du įvarčius pelnę šiauliečiai leido varžovams išlyginti žaidimą ir iki pat trečiojo kėlinio pradžios vyko lygi kova.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Kirai“ neišnaudojo idealios progos įvarčiui pasiekti, ir praleido patys.

Iš pradžių Einaras Trankalis (40:56), o paskui Garijus Makarovas (41:33) pelnė du greitus įvarčius ir „Kirai“ palūžo. „Ledo linija“ pelnė dar tris įvarčius, paskutinijį – likus vos 10 sekundžių iki rungtynių pabaigos.

„Ledo linija“ - „Kirai“ 7:0 (2:0, 0:0. 5:0).
„Ledo linija“: E.Trankalis 3, A.Blažinskas, D.Panovsas, G.Makarovas, M.Šlepetis po 1 įvartį.