Titulinis » Naujienos » Vakarai: „Kirams“ sekasi tik su „Grifais“

Vakarai: „Kirams“ sekasi tik su „Grifais“

2013-02-11
Nacionalinės ledo ritulio lygos I-o diviziono Vakarų konferencijoje Klaipėdos „Kirai“ sezone iškovojo antrąją pergalę, rezultatu 6:4 (3:0, 0:3, 3:1) antrą kartą nugalėję Kretingos „Grifus“.

Uostamiesčio ekipa du kartus įveikė „Grifus“ šiame sezone, tačiau pastaroji pergalė buvo nelengva.

Pirmajame kėlinyje trimis „sausais“ įvarčiais pabėgę nuo varžovų „Kirai“ per anksti ėmė galvoti apie pergalę.

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštėje pasikeitė ir jau „Grifai“ diktavo sąlygas, trimis įvarčiais išlyginę rezultatą.

Negana to, paskutiniajame kėlinyje Jonas Gorelis (42:52) smeigė ritulį į tinklą ir persvėrė rezultatą kretingiškių naudai.

„Kirai“ už pergalę didžiąja dalimi gali būti dėkingi Deividui Matulai, kuris sugebėjo net tik pelnyti išlyginamąjį įvartį (49:40), bet ir pabėgti nuo varžovų vienas prieš vartininką kai komanda aikštėje turėjo vienu žaidėju mažiau bei persverti rezultatą ekipos naudai (52:53).

Abi komandos ir toliau aršiai kovoja dėl ketvirtosios vietos konferencijoje. Klubai sezone susitiks dar kartą.

„Grifai“ - „Kirai“ 4:6 (0:3, 3:0, 1:3).
„Grifai“: I.Kuzminovas, L.Garbonis, J.Moskvinas, J.Gorelis po įvartį.
„Kirai“: D.Matula 2, D.Sobolevas, O.Zbarazskis, E.Pavliukovas, M.Fediukinas po 1 įvartį.