Titulinis » Naujienos » Vakarai: įspūdingame derbyje - "Baltijos" pergalė

Vakarai: įspūdingame derbyje - "Baltijos" pergalė

2013-03-13
NLRL informacija
Nacionalinės ledo ritulio lygos I-o diviziono Vakarų konferencijos derbyje Klaipėdos „Baltija“ 8:5 (1:2, 4:2, 3:1) palaužė Klaipėdos „Kirus“ ir į turnyrinę lentelę įsirašė vienuoliktą pergalę sezone.

Abi ekipos rungtynėse sprendė skirtingus tikslus, tačiau žūtbūt siekė pergalės. „Baltija“ pirmauja konferencijoje, „Kirai“ bando pabėgti iš paskutinės vietos.

Būtent „Kirai“ ir diktavo rungtynių eigą iki pat antrojo kėlinio vidurio, kuomet aikštelėje žaisdami penkiese prieš tris padidino skirtumą iki 4:2.

Tačiau tuo metu „Baltija“ mobilizavosi ir dar iki kėlinio pabaigos persvėrė rezultatą savo naudai 5:4.

Paskutiniajame kėlinyje „Kirai“ dar sugebėjo išlyginti rezultatą 5:5, tačiau labiau patyrę varžovai išnaudojo dešimtyje žaidusių varžovų nuovargį. Trimis įvarčiais baigę rungtynes „Baltijos“ žaidėjai šventė jau ketvirtą prieš „Kirus“ šiame sezone.

„Baltija“ – „Kirai“ 8:5 (1:2, 4:2, 3:1).
„Baltija“: A.Konovalovas 3, V.Strazdas 2, M.Cvetkovas, A.Krasauskas, K.Nazarovas po 1 įvartį.
„Kirai“: D.Matula 2, A.Koptelovas, J.Balachoncevas, E.Stonkus po 1 įvartį.