Titulinis » Naujienos » Vakarai: antra triuškinanti "Ledo linijos" pergalė iš eilės

Vakarai: antra triuškinanti "Ledo linijos" pergalė iš eilės

2013-02-06
NLRL informacija
Nacionalinės ledo ritulio lygos I-o diviziono Vakarų konferencijoje įsibėgėja Šiaulių „Ledo linija“, kuri namuose iškovojo jau antrąją triuškinančią pergalę iš eilės, 12:6 (6:1, 4:2, 2:3) įveikusi Kretingos „Grifus“.

Šiaulių klubas ramią ateitį užsitikrino jau pirmajame kėlinyje, kai esant rezultatui 2:1 pelnė 4 įvarčius be atsako ir susikrovė net penkių įvarčių pranašumą.

Antrojo kėlinio pradžioje latviai Vladimiras Parchomenka ir Einaras Trankalis padidino skirtumą iki 8:1 ir komandos ėmė žaisti ramiau. „Grifai“ sugebėjo sušvelninti rezultatą, tačiau pakeisti dvikovos eigos iš esmės nepavyko.

Trečiajame kėlinyje kretingiškiai sušvelnino skirtumą ir sugebėjo laimėti kėlinį, tačiau „Ledo linija“ ypatingai ir nebesistengė.

Pagal NLRL I-o diviziono atkrintamųjų varžybų formulę, „Ledo linija“ atkrintamosiose užimtų penktąją vietą.

„Ledo linija“ - „Grifai“ 12:6 (6:1, 4:2, 2:3).
„Ledo linija“: E.Trankalis 4, V.Parchomenka 3, D.Panovas 2, A.Blažinskas, E.Baltaragis, A.Gavrilovas po 1 įvartį.
„Grifai“: S.Gorelis 2, J.Gorelis, I.Kuzminovas, V.Solovjovas, L.Garbonis po 1 įvartį.