Titulinis » Naujienos » V. Nikulino hattrick‘as HC„Balticai“ padėjo nugalėti Baltrusijos rinktinę

V. Nikulino hattrick‘as HC„Balticai“ padėjo nugalėti Baltrusijos rinktinę

2013-03-21
NLRL informacija

Antrosios draugiškos rungtynės tarp HC „Baltica“ (Lietuva) ir Baltarusijos jaunimo ledo ritulio rinktinės baigėsi svaria šeimininkų pergale 6:3 (1:1, 3:2, 2:0).

Antrose draugiškose rungtynėse„Balticos“ vartus gynė Artūras Pavliukovas. Pirmajame kėlinyje žaidimas ir vėl buvo apylygis. 16-ą minutę po tikslaus M. Titoko perdavimo, svečius į priekį išvedė Igoris Varivončikas (0:1). Lietuviai neleido baltarusams ilgai džiaugtis persvara ir likus 10 sekundžių iki kėlinio pabaigos, Vladislavas Nikulinas (E. Rybakovas, A. Tsukanovas) išlygino rezultatą (1:1).

Antrojo kėlinio pradžioje baltarusas K. Chenkelis tiksliai perdavė ritulį komandos draugui Glebui Panfilovui, kuris pelnė įvartį (1:2). 28-ą minutę ir vėl tiksliai sužaidė lietuvių ekipos trijulė E. Rybakovas, A. Tsukanovas ir V. Nikulinas, kuris pelnė antrąjį savo įvartį (2:2). Vos po kelių minučių S. Boicovas ir A. Tsukanovas ir vėl perdavė ritulį „Balticos“ puolėjui V. Nikulinui, kuris pelnė trečiąjį įvartį šiose rungtynėse (3:2). Iniciatyvą perėmė lietuviai ir nebepaleido jos iki rungtynių pabaigos. 36-ą minutę po tikslių I. Četvertako ir P. Gintauto perdavimų, ritulį į svečių vartus pasiuntė puolėjas Danielis Nomanovas (4:2). Tačiau vos po minutės Baltarusijos ekipa atsakė tuo pačiu. Įvartį pelnė svečių žaidėjas Grigorijus Veremjevas (I. Varivončik). Antrasis kėlinys baigėsi minimalia šeimininkų persvara.

Trečiojo kėlinio pradžioje už muštynes 10 minučių baudą gavo P. Gintautas. Tačiau ir vėl puikiai sužaidė „Balticos“ ekipos trijulė. Po V. Nikulino ir A. Tsukanovo perdavimų, įvartį pelnė komandos kapitonas Edgaras Rybakovas (5:3). „Balticos“ ekipa mėgavosi žaidimu ir nepaliko jokių šansų Baltarusijos komandai išlyginti rezultato. Likus minutei iki kėlinio pabaigos, minutės pertraukėlę paėmė Baltarusijos ekipa. Po pertraukos, svečiai žaidė be vartininko. Likus pusei minutės iki rungtynių pabaigos, po tikslių D. Nomanovo ir I. Četvertako perdavimų, ritulį į tuščius vartus pasiuntė „Balticos“ gynėjas Sergėjus Boicovas (6:3). Antrose draugiškose rungtynėse lietuviai šventė pergalę.