Titulinis » Naujienos » U. Čižas dar metams lieka Haldene

U. Čižas dar metams lieka Haldene

2021-09-10
hockey.lt inforamacija
Lietuvos rinktinės puolėjas Ugnius Čižas pratęsė sutartį su Haldeno „Comet“ komanda ir dar sezoną praleis Norvegijos antrajame divizione.
 
Į šį Norvegijos klubą lietuvis atvyko dar 2017 metais ir su trumpa pertrauka jame iš viso jis praleido keturis sezonus. Per juos puolėjas sužaidė 125 susitikimus bei pasižymėjo 160 rezultatyvumo balų.
 
Naujo klubo paieška U. Čižui šįkart užtruko dėl balandį rinktinėje patirtos traumos. Petį susižeidusiam žaidėjui prireikė operacijos ir ilgos reabilitacijos, bet 26-erių metų ledo ritulininkas pastarąjį mėnesį jau gali džiaugtis galimybe užlipti ant ledo.
 
„Smagu pagaliau pasirašyti sutartį. Labai laukiu naujo sezono ir galimybės vėl vilkėti žalią aprangą. Manau, kad tada kai mūsų komanda atiduoda visą save, tuomet mes visi kartu galime pasiekti gerų rezultatų. Situacija su mano petimi gerėja kiekvieną dieną, o pastarąjį mėnesį jau galėjau būti ant ledo“, - klubo svetainei kalbėjo U. Čižas.
 
Gerų žodžių U. Čižui negailėjo ir „Comet“ komandos sporto vadovas Martinas Engebretsenas.
 
„Labai džiaugiamės galėdami pasirašyti sutartį su Ugniumi dar vienam sezonui. Mes puikiai žinome, ką Ugnius gali mums duoti ir jis labai puikiai įsilieja į mūsų grupę. Žinome, jog iš Ugniaus visada sulauksime 100 procentų pastangų, o ant ledo jis puikiai žaidžia visose situacijose.“
 
Priminsime, jog kitąmet „Comet“ klube žais ir Paulius Gintautas, o šioje lygoje išvysime ir Danielių bei Dominyką Bogdziulius, ginsiančius „Furuset“ garbę. Norvegijos antros lygos sezonas startuos rugsėjo 25-ąją dieną.