Titulinis » Naujienos » U-8 turnyre geriausiai sekėsi vilniečiams

U-8 turnyre geriausiai sekėsi vilniečiams

2015-01-17
Šį šeštadienį Kaune vyko pačių mažiausiųjų ledo ritulininkų varžybos. U-8 amžiaus grupėje keturios komandos varžėsi atvirose Kauno miesto vaikų ledo ritulio pirmenybėse, skirtose šio miesto žiemos sporto mokyklos 'Baltų ainiai" taurei laimėti. Kaune buvo sužaistas pirmasis šių varžybų turas. Iš viso bus surengti keturi turai, po kurių paaiškės galutinės šiame turnyre dalyvaujančių komandų vietos. Likę trys turai taip pat bus surengti Kaune.

Pirmajame ture geriausiai sekėsi Vilniaus "Geležinio vilko" komandai, kuri laimėjo visus tris susitikimus.  Vilniečiai 18:1 įveikė Kauno "Griunvaldą", 8:1 - Kauno "Baltų ainius" ir 12:0 - Vilniaus SLRA. Dvi pergales pirmajame ture iškovojo SLRA komanda, 5:2 nugalėjusi "Griunvaldą" ir 8:2 - "Baltų ainius". Dviejų Kauno komandų akistatoje stipresni buvo "Baltų ainiai" savo bedraamžius nugalėję 7:2.

Šis turnyras mažiesiems ledo ritulininkams buvo gera repeticija prieš NVLRL pirmenybes, kuriose jauniausia amžiaus grupė yra U-10.