Titulinis » Naujienos » U-16 grupėje: Elektrėnų SSM pergalė

U-16 grupėje: Elektrėnų SSM pergalė

2013-03-26
NVLRL informacija
U-16 grupėje po rungtynių su Rokiškio SC komanda, Elektrėnų SSM pakilo į 1-ąją lentelės vietą. Elektrėnų SSM nugalėjo Rokiškio SC ekipą rezultatu 4:9 (0:3, 1:2, 3:4).

Šias rungtynes žaisti sekėsi lengviau elektrėniškiams. Per pirmąjį kėlinį didelių sunkumų Elektrėnų SSM nepatyrė, vos praėjus kiek daugiau nei minutei elektrėniškiai pelnė įvartį, o vėliau pasiuntė dar du įvarčius į varžovų vartus.

Antrajame kėlinyje N. Laužadis pelnė pirmąjį komandos įvartį, tačiau tai ir buvo vienintelis įvartis per 2-ąjį kėlinį.

Trečiajame kėlinyje rokiškėnai susiėmė ir parodė svečiams, kad jei nelaimės, tai bent jau neleis taip lengvai laimėti atvykėliams.

Rokiškio SC - Elektrėnų SSM 4:9 (0:3, 1:2, 3:4)

Rokiškio SC: N. Laužadis 2, K. Šutas ir M. Jukna po 1 įvartį.

Elektrėnų SSM: E. Steponavičius, M. Trublinas ir D. Škadauskas po 2, E. Binkulis, L. Žukauskas ir E. Pavlovskis po 1 įvartį.