Titulinis » Naujienos » U-16 amžiaus grupės susitikimas baigėsi lygiosiomis

U-16 amžiaus grupės susitikimas baigėsi lygiosiomis

2013-01-21
Šį savaitgalį įvyko Nacionalinės vaikų U-16 amžiaus rungtynės tarp Torūnės SKL ir Vilniaus „Pildyk“ komandų. Tiek Torūnės SKL U-14 amžiaus grupės, tiek U-16 nemėgsta pasiduoti. Abi komandos pasidalino po pergalę. Pirmąjį susitikimą laimėjo Torūnės SKL komanda rezultatu 5:3 (1:1, 2:1, 2:1), o antrąjį Vilniaus „Pildyk“ rezultatu 4:7 (0:1, 0:3, 4:3).

Pirmasis komandų susitikimas buvo įtemptas, nei viena iš komandų nenorėjo atiduoti pergalės. Tačiau nors vilniečiai ir stengės gintis, Torūnės SKL ekipa pelnė lemiamus įvarčius ir susitikimas pasibaigė lenkų pergale.

Per antrąjį šių komandų susitikimą laimė šypsojosi svečių komandai. Pirmus du kėlinius Andriaus Jadkausko treniruojama Vilniaus „Pildyk“ komanda pirmavo ženkliu skirtumu, kiek atsipalaidavę jie leido lenkams per trečiąjį kėlinį pelnyti 4 įvarčius, tačiau ir patys pasiuntė 3 įvarčius į varžovų vartus. Antrasis komandų susitikimas pasibaigė 4:7 vilniečių naudai.

Torūnės SKL – Vilniaus „Pildyk“ 5:3 (1:1, 2:1, 2:1)

Torūnės SKL: D. Degorski 3, M. Zielinski ir M. Goščinski po 1 įvartį.
Vilniaus „Pildyk“: N. Marcinkevičius 2, E. Stankevič  1 įvartis.

Torūnės SKL – Vilniaus „Pildyk“ 4:7 (0:1, 0:3, 4:3)

Torūnės SKL: M. Goščinski  ir K. Makowski po 2 įvarčius.
Vilniaus „Pildyk“: E. Stankevič ir N. Marcinkevičius 2,  D. Mukovoz, L. Krukovski ir T. Krukovski po 1 įvartį.