Titulinis » Naujienos » U-16 amžiaus grupės čempionai Gardino COR komanda!

U-16 amžiaus grupės čempionai Gardino COR komanda!

2013-04-28
NVLRL informacija
Vykusiose U-16  amžiaus grupės rungtynėse tarp Vilniaus „Pildyk“ ir Gardino COR komandų buvo įtempta kova. Pirmosios varžybos po baudinių serijos baigėsi vilniečių naudai 4:3 (2:1, 0:0, 1:2), o antrajame susitikime buvo užskaitytas techninis pralaimėjimas Vilniaus „Pildyk“ komandai 0:5.

Penktadienį įvykęs susitikimas buvo įsimintinas visiems, paskutinė kova ir begalo intriguojanti. Pirmieji atakuoti pradėjo Gardino COR žaidėjai, po keturių sužaistų minučių, jie pelnė pirmąjį įvartį. Tačiau netrukus po E. Protčenko perdavimo I. Četvertak išlygino rezultatą, o besibaigiant antrajam kėliniui E. Boroška pelnė persveriamąjį įvartį.

Antrasis kėlinys buvo lygus, nei viena, nei kita komanda nepelnė nei vieno taško. Tračiajame kėlinyje Gardino COR žaidėjas D. Oročko išlygino rezultatą, tačiau vilniečiai atsakė tuo pačiu.

Praėjus kiek daugiau nei pusei kėlinio J. Vakin išlygino rezultatą taip palikdamas intrigą, kas gi po baidinių serijos laimės šias rungtynes. I. Četvertak įvartis buvo lemiamas ir Vilniaus „Pildyk“ komanda galėjo džiaugtis pergale.

Vilniaus "Pildyk" - Gardino COR  4:3 (2:1, 0:0, 1:2)

Vilniaus "Pildyk": I. Četvertak 2, E. Boroška ir E. Protčenko po 1 įvartį.

Gardino COR: V. Čučman, D. Oročko ir J. Vakin po 1 įvartį.

U-16 amžiaus grupėje 1-oji vieta atiteko Gardino COR komandai (68 taškai), 2-oji vieta Vilniaus „Pildyk“ (52 taškai), o bronos medalis atiteko Elektrėmų SSM komandai (47 taškai).

U-16 mžiaus grupės uždaryme buvo išrinkti geriausi žaidėjai.

Geriausiu vartininku buvo išrinktas Gardino COR žaidėjas I. Poliakov.

Geriausiu gynėju buvo išrinktas Vilniaus „Pildyk“ žaidėjas A. Nabuurs.

Geriausiu  puolėju buvo išrinktas Elektrėnų SSM žaidėjas  D. Škadauskas.

O rezultatyviausiu žaidėju buvo išrinktas Vilniaus “Pildyk” žaidėjas N. Marcinkevičius.