Titulinis » Naujienos » U-16 amžiaus grupėje: užtikrinta Rokiškio SC pergalė

U-16 amžiaus grupėje: užtikrinta Rokiškio SC pergalė

2013-02-12
NLRL informacija
Rokiškio ledo arenoje įvyko Rokiškio SC ir Kauno BTA komandų susitikimas. Nors žaidimas buvo įtemptas ir apyligis, tačiau jį laimėjo Rokiškio SC komanda rezultatu 12:9 (5:4, 3:2, 4:3).

Per pirmąjį kėlinį pradedantįjį įvartį pelnė svečių komanda, bet netrukus rokiškėnai atsakė tuo pačiu. O po keturiolikos sekundžių pelnė dar vieną persveriamąjį įvartį. Pirmasis kėlinys pasibaigė Rokiškio SC naudai, bet Kauno BTA komanda dar turėjo šansų išlyginti rezultatą.

Antrasis komandų susitikimas prasidėjo namų komandos įvarčiu, nors komandos žengė koja kojon, tačiau Kauno BTA komandą nuo varžovų skyrė vieno įvarčio persvara.
Paskutinėmis trečiajo kėlinio minutėmis Kauno BTA dar bandė taisyti rezultatą, bet rokiškėnai nenusileido.

Rokiškio SC – Kauno BTA 12:9 (5:4, 3:2, 4:3)

Rokiškio SC: L. Kirda ir M. Jukna 3, L. Zlatkus ir R. Laužadis 2, D. Trumpa ir G. Šutas po 1 įvartį.

Kauno BTA: A. Bork 6, M. Grigas, P. Loginovič ir P. Macijauskas po 1 įvartį.