Titulinis » Naujienos » U-16 amžiaus grupėje - užtikrinta Rokiškio SC pergalė

U-16 amžiaus grupėje - užtikrinta Rokiškio SC pergalė

2013-02-01
NVLRL informacija
Šį trečiadienį Rokiškyje įvyko Nacionalinės vaikų ledo ritulio U-16 amžiaus grupės varžybos tarp Rokiškio SC ir Kauno BTA. Šį susitikimą didžiuliu skirtumu laimėjo Rokiškio SC  16:1 (8:0, 4:0, 4:1).

Pirmasis kėlinys prasidėjo taikliu M. Juknos įvarčių į varžovų vartus. Netrukus sekė ir jo komandos draugų rezultatyvios atakos. Nuolatos atakuodami kauniečių vartus, jie nesuteikė jiems progos pelnyti atsakomuosius įvarčius.

Antrasis kėlinys irgi pasibaigė rokiškėnų naudai, nors jų atakų buvo kur kas mažiau. Trečiajame kėlinyje vis dėl to Kauno BTA žaidėjui P. Loginovič pavyko pelnyti garbingąjį įvartį.

Rokiškio SC – Kauno BTA 16:1 (8:0, 4:0, 4:1)

Rokiškio SC: R. Laužadis ir M. Jukna  4, N. Laužadis ir K. Misiūnas 2, T. Pauliukas, L. Kirda, L. Zlatkus ir K. Šutas po 1 įvartį.

Kauno BTA: P. Loginovič 1 įvartis.