Titulinis » Naujienos » U-14: SSM Elektrėnuose iškovojo svarbią pergalę prieš „Geležinį vilką“

U-14: SSM Elektrėnuose iškovojo svarbią pergalę prieš „Geležinį vilką“

2015-01-15
Nacionalinės vaikų ledo ritulio lygos (NVLRL) keturiolikmečių diviziono rungtynėse svarbią pergalę iškovojo Elektrėnų SSM ledo ritulininkai, kurie namuose 7:4 (1:0, 3:3, 3:1) įveikė artimiausius konkurentus dėl pirmos vietos Vilniaus „Geležinio vilko“ auklėtinius.

Elektrėnų komandai pirmąjį įvartį pirmojo kėlinio pabaigoje pelnė Martynas Miliūnas (19:46), tačiau jau antrojo kėlinio pradžioje Timonas Mažulis (20:41) rezultatą išlygino - 1:1.

Po mažiau nei septynių minučių Lukas Washco (27:14) pirmą kartą išvedė vilniečius į priekį (2:1), o įpusėjus kėliniui „Geležinio vilko“ treneriai vietoje Kristupo Pranckiečio į vartus pastatė Martiną Pietiulį.

Jau po pusantros minutės Karolis Krasilnikovas (31:33) pakrikštijo vartininką pirmu įvarčiu (2:2), o dar po mažiau nei minutės Dovydas Laimutis (32:11) įmušė antrą įvartį į M.Pietiulio vartus bei sugrąžino Elektrėnų komandai vieno įvarčio pranašumą (3:2).

Nors antram kėliniui artėjant į pabaigą Vėjas Jokubynas išnaudojo kiekybinį pranašumą ir išlygino rezultatą (3:3), tačiau po minutės elektrėniškiai padarė tą patį - kiekybinį pranašumą išnaudojo Karolis Krasilnikovas ir sugrąžino šeimininkams vieno įvarčio persvarą (4:3).

Nors trečiojo kėlinio pradžioje „Geležinio vilko“ vartus vėl gynė K.Pranckietis, tačiau puikiai pasirodė Elektrėnų žaidėjas K.Krasilnikovas (43:31 ir 54:36), kuris pelnė du įvarčius ir padidino šeimininkų pranašumą iki trijų (6:3). Nors „Geležinio vilko“ žaidėjas Oskaras Olenikas dar sumažino atsilikimą iki dviejų (4:6), tačiau tašką rungtynėse padėjo Deividas Zarečnij, pelnęs septintąjį Elektrėnų komandos įvartį.

Tuo tarpu savaitgalį vykusiose rungtynėse Klaipėdos „Skato“ ledo ritulininkai du kartus 18:6 ir 11:3 sutriuškino Kaliningrado FNK komandą.

SSM ledo ritulininkai per 8 sužaistas rungtynes yra iškovoję 20 taškų ir yra vienvaldžiai keturiolikmečių diviziono lyderiai, tuo tarpu „Geležinio vilko“ auklėtiniai per 6 rungtynes turi 5 taškus ir žengia antri. Trečią vietą užima taip pat 15 taškų surinkusi Klaipėdos „Skato“ ekipa, tačiau ji yra sužaidusi keturiomis rungtynėmis daugiau nei vilniečiai.