Titulinis » Naujienos » U-14: „Geležinis vilkas“ per 60 minučių įmušė 40 įvarčių ir sutriuškino SLRA ekipą

2015-10-15
Nacionalinės vaikų ledo ritulio lygos (NVLRL) keturiolikmečių divizione ketvirtadienį buvo sužaistos vienerios rungtynės, kuriose triuškinančią pergalę iškovojo Vilniaus „Geležinio vilko“ auklėtiniai.

„Geležinio vilko“ ekipa net 40:0 (22:0, 8:0, 10:0) sutriuškino kitą Vilniaus ekipą - SLRA.

Pirmame kėlinyje „Geležinio vilko“ auklėtiniai įvarčius mušė dažniau nei kas minutę, tačiau antrame ir trečiame kėliniuose tempą sumažino ir per abu kėlinius pelnė šiek tiek mažiau įvarčių nei per pirmąjį.

Trečiadienį „Geležinis vilkas“ namuose 13:1 (4:0, 6:0, 3:1) taip pat nepagailėjo Kauno GRV ekipos.

Po tris įvarčius šeimininkams pelnė Linas Dėdinas ir Jaromiras Šusterovas, po du kartus pasižymėjo Ernestas Misiukas, Oskaras Oleinikas ir Martinas Tuchto, o kartą pasižymėjo Marijus Dumčius.

„Geležinio vilko“ vartus pusę rungtynių gynė Kristupas Pranckietis, o kitą pusę - Emilie Simonsen, GRV vartus saugojo Danielius Jankovskij.

GV su šešiais taškais keturiolikmečių divizione užima pirmą vietą.