Titulinis » Naujienos » U-14 diviziono lyderių kovoje - Elektrėnų SSM komandos pergalė

U-14 diviziono lyderių kovoje - Elektrėnų SSM komandos pergalė

2014-01-09
Nacionalinėje vaikų ledo ritulio lygoje (NVLRL) U-14 divizione buvo sužaistos pirmosios 2014-ųjų metų rungtynės, kuriose susitiko dvi lyderiaujančios komandos - Elektrėnų SSM ir „Homburg“.

Atkaklioje kovoje pergalę rezultatu 5:3 (0:1, 3:1, 2:1) iškovojo Elektrėnų jaunimas.

Jau pirmąją rungtynių minutę „Homburg“ ledo ritulininkas Ignotas Ragas (00:48) išvedė savo komandą į priekį (1:0). Nors vėliau komandos po kelis kartus turėjo kiekybinius pranašumus, tačiau to nei vienai ekipai išnaudoti nepavyko.

Antrasis kėlinys prasidėjo Elektrėnų SSM komandos išnaudota kiekybine persvara - Danilas Drozdovas (22:40) išlygino rezultatą - 1:1.

37-ąją rungtynių minutę Lukas Wascho (36:01) išvedė „Homburg“ komandą į priekį (2:1), tačiau jau po 26 sekundžių antrą savo įvartį pelnė Danilas Drozdovas (36:27) ir išlygino rezultatą (2:2).

Sėkmingai antrąjį kėlinį pabaigė elektrėniškiai, kurie po Dominyko Razmadze (39:57) tikslaus smūgio pirmą kartą rungtynėse išsiveržė į priekį - 3:2.

Pirmosios 10 trečiojo kėlinio minučių priklausė Elektrėnų ekipai. Egidijus Binkulis įmušė du įvarčius (46:33 ir 48:12) bei padidino elektrėniškių pranašumą iki trijų - 5:2.

Likus žaisti penkias minutes rezultatą sušvelnino „Homburg“ ledo ritulininkas Martynas Grinius (55:14), tačiau svarbią pergalę šventė Elektrėnų SSM ekipa.

„Homburg“ ledo ritulininkai per 6 rungtynes surinko 14 taškų ir yra pirmoje U-14 diviziono vietoje, tuo tarpu Elektrėnų SSM ekipa per 7 rungtynes yra iškovoję 10 taškų ir žengia antri.

Elektrėnų SSM – „Homburg“ 5:3 (0:1, 3:1, 2:1).
Elektrėnų SSM: E.Binkulis ir D.Drozdovas po 2, D.Razmadze 1 įvartį.
„Homburg“: I.Ragas, L.Washco ir M.Grinius po 1 įvartį.