Titulinis » Naujienos » U-14 diviziono lyderių dvikovoje - triuškinanti „Homburg“ komandos pergalė

U-14 diviziono lyderių dvikovoje - triuškinanti „Homburg“ komandos pergalė

2014-01-17
hockey.lt
 Penktą pergalę per septynerias žaistas rungtynes Nacionalinės vaikų ledo ritulio lygos (NVLRL) U-14 divizione iškovojo „Homburg“ ledo ritulininkai, kurie svečiuose 9:2 (1:1, 4:0, 4:1) sutriuškino Elektrėnų SSM komandą.

Rungtynės prasidėjo puikiu elektrėniškių žaidimu. Nors jau 46-ą sekundę Paulius Macijauskas buvo nubaustas 2 baudos minutėmis, tačiau jau po 36 sekundžių Elektrėnų komandos ledo ritulininkas Eimantas Steponavičius (1:22) išvedė šeimininkus į priekį - 1:0.

Sužaidus beveik 9 pirmojo kėlinio minutes „Homburg“ žaidėjas Martynas Grinius (8:45), po Arno Misiuko rezultatyvaus perdavimo, išlygino rezultatą, o komandos ilsėtis išėjo rezultatui esant lygiam - 1:1.

Antrasis kėlinys priklausė „Homburg“ komandai - M.Grinius (22:14) pelnė antrą savo įvartį, Lukas Wascho (25:30 ir 29:29) pridėjo dar du, o kėlinį sėkmingu smūgiu pabaigė Tomašas Silinas (37:23) ir rezultatas tapo 5:1 „Homburg“ komandos naudai.

Paskutiniame kėlinyje svečiai tik didino pranašumą - įvarčius pelnė Timonas Mažulis (42:16), Nikodemas Numavičius (42:43), Artūras Žukaitis (56:03) ir Ignotas Ragas (56:36), tuo tarpu Elektrėnų SSM komandoje pasižymėti pavyko tik Pauliui Macijauskui (43:59).

„Homburg“ ekipa su 17 taškų U-14 divizione užima pirmą vietą, o Elektrėnų SSM surinkusi 10 taškų žengia antri.

Elektrėnų SSM - „Homburg“ 2:9 (1:1, 0:4, 1:4)
SSM: E.Steponavičius ir P.Macijauskas po 1 įvartį.
„Homburg“: M.Grinius ir L.Washco po 2, T.Silinas, T.Mažulis, N.Numavičius, A.Žukaitis ir I.Ragas po 1 įvartį.