Titulinis » Naujienos » U-14 amžiaus grupėję abi komandos pasidalino po pergalę

U-14 amžiaus grupėję abi komandos pasidalino po pergalę

2013-01-21
NVLRL informacija
Šį savaitgalį įvyko Nacionalinės vaikų U-14 amžiaus rungtynės tarp Torūnės SKL ir Elektrėnų SSM komandų. Abi komandos pasidalino po pergalę. Pirmąjį susitikimą laimėjo Elektrėnų SSM komanda rezultatu 1:10 (1:2, 0:3, 0:5), o antrąjį Torūnės SKL rezultatu 8:7 (1:3, 2:3, 5:1).

Pirmasis kom andų susitikimas buvo palankus elektrėniškiams. Pirmosiomis sekundėmis įvartį pelnė lenkai, tačiau tai buvo pirmas ir paskutinis jų įvartis. Netrukus įvarčiu atsakė ir Elektrėnų SSM komandos žaidėjas L. Kudrevičius (P. Macijauskas). Visų varžybų eigoje pasižymėjo E. Steponavičius ir E. Binkulis pelnę po 3 įvarčius.

Po skaudaus pralaimėjimo Torūnes SKL susigriebė ir antrąjį susitikimą laimėjo vieno įvarčio persvara. Pirmus du kėlinius pirmavo svečių komanda, tačiau kiek pailsėję Torūnės SKL žaidėjai pradėjo atakuoti varžovų vartus, įvarčiai krito kas minutę ir Elektrėnų SSM komandos vartininkas niekaip negalėjo pasipriešinti. Per antrąjį susitikimą nesustabdomas buvo Torūnės SKL ekipos žaidėjas D. Olszevski, kuris pelnė net 6 įvarčius.

Torūnės SKL – Elektrėnų SSM 1:10 (1:2, 0:3, 0:5)

Torūnės SKL: P. Mazurkiewicz 1 įvartis.
Elektrėnų SSM: E. Steponavičus ir E. Binkulis po 3, D. Rimdeika 2, L. Kudrevičius ir T. Vitkauskas po 1 įvartį.

Torūnės SKL – Elektrėnų SSM 8:7 (1:3, 2:3, 5:1)

Torūnės SKL: D. Olszevski 6, J. Kowalkowski, F. Mazurkiewicz ir D. Kalinowski po 1 įvartį.
Elektrėnų SSM: E. Binkulis 3, P. Macijauskas, L. Kudrevičius, V. Jankauskas ir E. Steponavičus po 1 įvartį.