Titulinis » Naujienos » U-12: Vilniaus GV ekipa sutriuškino Elektrėnų SSM ledo ritulininkus

U-12: Vilniaus GV ekipa sutriuškino Elektrėnų SSM ledo ritulininkus

2014-01-15
Triuškinančią pergalę Nacionalinės vaikų ledo ritulio lygos (NVLRL) U-12 divizione iškovojo Vilniaus GV ekipa, kuri 7:0 (2:0, 2:0, 3:0) sutriuškino Elektrėnų SSM ledo ritulininkus.

Jau pirmame kėlinyje po Rojaus Plepio (4:04) ir Rapolo Marcinkevičiaus (12:49) įvarčių vilniečiai pirmavo 2:0.

Antrojo kėlinio viduryje Markas Samėnas (26:23) ir R.Plepys (27:18) per mažiau nei minutę pelnė po vieną įvartį ir padidino atotrūkį iki keturių - 4:0.

Paskutiniame kėlinyje Linas Dėdinas (35:24) R.Plepys (36:27) ir M.Samėnas (40:28) pridėjo dar po įvartį, o rungtynės baigėsi triuškinamu rezultatu 7:0.

Vilniaus GV ekipa po septynerių sužaistų rungtynių yra iškovoję 16 taškų ir ašuonių komandų U-12 divizione užima antrą vietą, tuo tarpu elektrėniškiai per septynias rungtynes iškovojo 6 taškus ir rikiuojasi šešti.