Titulinis » Naujienos » U-12: SKT vilniečiams šansų nepaliko

U-12: SKT vilniečiams šansų nepaliko

2013-12-07
Nacionalinės vaikų ledo ritulio lygos U-12 divizione sužaistos vienos įdomiausių varžybų šį sezoną visoje lygoje.

Pastaruoju metu visose amžiaus grupėse, kuriose turi atstovų, konkuruojančios ledo ritulio mokyklos pirmą kartą šiame sezone surėmė lazdas.

Klaipėdoje vykusiose rungtynėse vietos ledo ritulininkai 3:0 (1:0, 2:0) „sausai“ įveikė svečius iš Vilniaus GV.

Aikštelės šeimininkai nuo pirmųjų minučių pademonstravo, jog tiks tik pergalė, juo labiau, kad rungtynės turėjo savo kainą. Mat tris taškus dvikovoje iškovojusi komanda kiltų į pirmąją vietą. Jau trečią rungtynių minutė arčiau tikslo buvo SKT, kai Aleksandras Kukanovas pelnė pirmąjį įvartį.

Ir vėliau šeimininkai turėjo pranašumą, nors vilniečiai neliko skolingi ir sukūrė ne vieną pavojingą momentą prie klaipėdiečių vartų, porą kartų būdami visiškai laisvi.

Tačiau laimė šypsojosi stipresniems, ką po rungtynių pripažino ir gausiai rungtynes stebėję vilniečių tėveliai.

Antrajame kėlinyje vos 12 žaidėjų turėję šeimininkai dar labiau padidino tempą ir Nikitos Volocho ir Artūro Podolskio įvarčių vilniečiams nepaliko jokių šansų. Klaipėdiečių pasiryžimą pergalei liudijo tas faktas, jog įvarčius mušė ne komandos lyderiai, o rečiau pasižymintys žaidėjai.

Po šios pergalės SKT pakilo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą, sezone žingsniuodami be taškų praradimų.

Sezone komandos dar kartą susitiks kitais metais Vilniuje.