Titulinis » Naujienos » U-12: Net 6 įvarčius pelnęs E.Noreika atvedė Klaipėdos SKT komandą į pergalę

U-12: Net 6 įvarčius pelnęs E.Noreika atvedė Klaipėdos SKT komandą į pergalę

2014-01-12
Antrą pergalę per dvi dienas Nacionalinės vaikų ledo ritulio lygos (NVLRL) U-12 diviziono rungtynėse iškovojo Klaipėdos SKT (18 tšk.) ekipa.

Ji sekmadienio rungtynėse 9:3 (1:0, 3:2, 5:1) sutriuškino septintą vietą užimančius Kauno GRV (6 tšk.) ledo ritulininkus.

Jau antrąją rungtynių minutę, po Jokūbo Minelgos ir Jurij Jefimovo rezultatyvių perdavimų, Eimantas Noreika išvedė Klaipėdos SKT ekipą į priekį (1:0).

Antrame kėlinyje E.Noreika toliau terorizavo varžovų vartininką ir po dviejų tikslių smūgių per mažiau nei minutę (20:29 ir 21:07) rezultatas tapo 3:0.

Kauno ekipai pirmąjį įvartį pelnė Rojus Adamonis (24:50), kuris sušvelnino deficitą iki dviejų įvarčių - 1:3. Netrukus pirmą nuobaudą rungtynėse užsidirbo Jurijus Jefimovas, o kiekybinį pranašumą išnaudojęs Ignas Bakus (27:00) pelnė antrą kauniečių įvartį (2:3).

Nepraėjus nei dviems minutėms, E.Noreika ketvirtą kartą nuginklavo varžovų vartininką (28:33) ir sugrąžino dviejų įvarčių pranašumą SKT ledo ritulininkams.

Praėjus vos 13 trečio kėlinio sekundžių I.Bakus nuginklavo SKT vartininką Ilja Valasenko ir įmušė trečią kauniečių įvartį - 3:4.

Tačiau tada klaipėdiškiai užgulė Kauno komandos vartus ir pelnė net 5 įvarčius: Jokūbas Minelga (33:07), E.Noreika (34:05 ir 38:24), Vasaris Kaveckas (39:40), Ilja Kuznecovas (44:26).

Klaipėdos SKT ekipa per 6 rungtynes yra iškovoję visas pergales ir su 18 taškų yra vienvaldžiai U-12 diviziono lyderiai, tuo tarpu Kauno GRV ledo ritulininkai per 8 rungtynes iškovojo 2 pergales ir su 6 taškais žengia septinti.

Kauno GRV 3:9 (0:1, 2:3, 1:5) Klaipėdos SKT
GRV: I.Bakus 2, R.Adamonis 1 įvartis.
SKT: E.Noreika 6, J.Minelga, V.Kaveckas, I.Kuznecovas po 1 įvartį.